Ramazanda Definasyon

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Emirhan56 tarafından 14 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Emirhan56

Emirhan56 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,
    8 senelik tekwando serüvenimin ardından vücut geliştirmede 11. ayım. Bu zamana kadar yüksek protein yüksek karbonhidrat ile beslenip kaslarımı büyütmekti amacım ve bunu başardım tabi yağlanma kaçınılmazdı ve sonra definasyona girecektim biraz geç kaldım yaz geldi ramazan geldi. 1.78 boyunda, 79 kiloydum.
    1 hafta önce diyete başladım. 1 haftada 3 kilo civarında verdim ve bunun vücuttaki su ve kas kaybı olduğunu biliyorum ama ramazan olduğu için baya kalori açığı oluşuyor. Antremanları akşam yapıyorum. Antremana gitmeden önce 1 kase çorba 1 kase salata bol su ve bir fincan şekersiz kahve içiyorum. Antremandan gelince tavuk,balık vs , yulaf ezmesi yiyorum. Sahurda 3 yumurta 100 gram lor peynirinden oluşan bir omlet yapıyorum ve iftardan sahura kadar 3, 3,5 litre su tüketiyorum. Yemeklerde baharat ve tarçın kullanmaya özen gösteriyorum. Yeşil çay yada kuşburnu içiyorum. Haftada 4 gün ağırlık antremanı 1 gün sabit hızlı kardiyo 1 gün HITT yapıp 1 günü dinlenmeye ayırıyorum.Günde 2700 kalori harcarken 1700 kaloriye kadar alabiliyorum az bir rakam olduğu biliyorum ama öğrenci olduğum için beslenmeme maddiyat yapamıyorum. Eksiklerim, hatalarım, kusurlarım var mı arkadaşlar yada siz neler yapıyorsunuz vereceğiniz tüyolar var mıdır ?

Sayfayı Paylaş