rahatsız eden çıtırtılar :( :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar özellikle psikolojimi çok etkiliyor bu durum sabahları kalktığımda ya da ne biliyim akşamları felan omuzlara ve boyuna bir ağrı giriyor sağa sola çeviriyorum kafayı kütürdüyo çıtırdıyolar rahatlama hissi geliyor artık alışkanlık mı oldu bilmiyorum eskiden sırf rahatlıyor diye her ağrıda kütürdetirdim ablamdan geçme bir huy gibi birşey bu ablam da yapardı eskiden bir de şimdi spor yapıyorum spor dediğim evde yapıyorum o boyun egzersizlerini özellikle yapmaya çalışıyorum kafayı arkaya doğru ittiğimde bir ağrı oluyor tam ittiremiyorum zorlamıyorum fazla ısınırken bazen orasıda kütürdüyor istemeden de olsa fizik tedaviye bunun için değilde omuz ağrıları için gitmiştim bana n******* vermişti omuz ağrılarım hafifledi ama bu boyun mevzusu çok psikolojimi etkiliyor kütürdetmemeye çalışıyorum elimden geldiğince ama psikolojimi çok etkiliyor bu durum :( :( :( ne yapmalıyım nolur yardımcı olun :( :(

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2015
  2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Kuturdetme dostum iyi isin ve egzersizleri birakma

3. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    usta ben 1 yıldır evde yapıyorum egzersizleri 10 kg dambıllarla ama hiç öyle ahım şahım ısınmalar yapmıyordum son bir kaç hafta önceye kadar şimdi boyun için bile yapmaya çalışıyom sağa sola çevirip 10 15 saniye bekliyom o halde http://saglik.milliyet.com.tr/boyun-citlatmak/boyun/haberdetay/21.12.2013/1811323/default.htm burda aslında çıtlamalarla ilgili iyi diyenler bile varmışta iyi veya kötü bu alışkanlıklardan vazgeçmem lazım çıtlatmadığım yer yok heralde benim ayak parmaklarını elleri bile çıtlatabiliyorum özellikle bu ara sağ ayak serçe parmağı ve sağ el serçe parmakları ağrıyor zor oynatıyorum sağ el serçe parmağını

4. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ya bu kütürdemeler ile ilgili bir sıkıntım daha var bu istemsiz bir şekilde oluyor 10 kg dambıllarla çalışıyorum mesela ön kol hareketlerinde dambılları yukarı kaldırıp indiriyorum 40 defa boynumun arkası kütürdüyor kemikler oynuyor yerinden bu sadece kol için de geçerli değil göğüs bench press çalışırkende kaldırırken ağırlıkları uzandığımız yerde gene kütürdüyor boynumun arkası o kadar ısınmaya gayret gösteriyorum da oraları ısıtmak için daha başka ne yapmam gerekiyor bilmiyorum çok moralimi bozuyor bu durumda :(

5. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Mutlaka doktora gidin

Sayfayı Paylaş