qwqw1234'ün Yağ Yakımı Tecrübeleri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve qwqw1234 tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. qwqw1234

qwqw1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar herkese 2-3 yıldır rejimdeyim sürekli ama bu kilo illetinden bir türlü kurtulamadım.gitmedigim diyetisyen kalmad.kilo 135 boy 183

2 haftadır forumun altını ustune getirdim ve 3 gündür bu ilaçları temin ettim.

CLA
    efedrin arsan : kahve ile beraber kullanacagım.
    L-Carnitine : hocam kaç tane derse o
    Xenadrine Hardcore : hocam kaç tane derse o
    Hydroxycut : hocam kaç tane derse o
    Xenical ve
    Reductil temin ettim.

ayrıca bizim burada sera var tanıdık bizim.onlardanda dinitrophenol temin ettim seranın sahibinin söyledigi sekilde kullanıcam.siidmiye kadar kilo veremedim bakalım bu ilaçları kombine edip vücuduma aktarıcam bayrama kadar insallah bi 20 kilo verebilirim. :(

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    qwqw1234, forumun altina ustune getirdim derken umarim kilo vermenin dengeli bir antreman ve beslenme duzeninden gectiginin ve bu bahsettigin ilaclarin sadece senin metabolizmanin hizlanmasina yardimci olacaginin farkindasindir. Daha fazla bilgi icin imzamdaki en cok sorulan sorular linkine tikla lutfen.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2008
    zigbog bunu beğendi.
  3. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

CLA, Efedrin arsan, L-Carnitine, Xenadrine Hardcore, Hydroxycut, Xenical, Reductil, Dinitrophenol.

Bu kadar şeyi kombine etmek biraz abartı değil mi?

Dinitrophenol'u yeterince araştırdın mı?
    Bence insan kullanımı için pekte uygun bir şey değil, uzak durmanı tavsiye ederim.

Reductil (yani Sibutramine) tek başına kullanıldığında bile çok ciddi yan etkilere sebep olabiliyor, ki sen yukardakilerle birlikte kullanacağını söylüyorsun.
    Bir daha düşün derim.

Aynı şeyler Xenical içinde geçerli.

Tavsiyem CLA, L- Carnitine ve Hdroxycut Hardcore dışındakileri doktor kontrolü olmadan almaman.
    Eger bu kadar şeyi kombine etmeyi hocan tavsiye ettiyse bir daha yanına yaklaşmasan iyi olur.

Kilo vericem diye sağlığını, hatta hayatını riske atmaya değmez diye düşünüyorum.

Bozo-Baku, qwqw1234 ve zigbog bunu beğendi.
  4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Yeni fark ettim."Bayrama kadar insallah bi 20 kilo verebilirim." demişsin. Yani, bir ayda 20 kilo vermeyi planlıyorsun.
    Neden? Yarışmaya mı yetişmeye çalışıyorsun?

Bir ayda 20 kilo vermek imkansıza yakın. Ayrıca tavsiye edilebilecek bir şey de değil. Kesinlikle o 20 kilonun ciddi bir bölümü su ve kas kütlesinin kaybı olacaktır. Sağlıksız olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Pro.larında dediği gibi bu işin özü bilinçli çalışmak ve yaşamak, bu yolda sana en gerekli olacak şeyde sabır.

Öncelikle daha gerçekçi hedefler belirlemelisin. Takip edeceğin yönteme daha sonra karar verirsin...

qwqw1234 bunu beğendi.
  5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Boyuna göre 135 kg çok fazla. Sen de bunun farkında ve acilen kilo vermek istiyorsun. Herşeyi yaptığını ve denemediğin tek yöntemin ise piyasada metabolizma hızlandıran tüm ürünleri toplayarak hepsini aynı anda ya da sırasıyla kullanmak olduğunu mu söylüyorsun?
    Bunu Evet kabul ediyorum. Gerçekten ideal ölçüne kavuşmak için vermen gereken kilo çok fazla. Senin yerinde olsam şok diyete giderek, ölüm orucuna yatar gibi kendimi perişan ederek ve bünyemimi güçsüz düşürerek tüm hastalıklara savunmasız bir hale getirerek kilo vermeye çalışmam. Ama inan bu şok dieti yaparsan ÇOK KİLO VERECEKSİN. Çünkü yakalanacağın hastalıkların pençesinden kurtulmak için hastane köşelerinde sürüneceksin. Sence bu saatten sonra 80 ya da 90kg inmenin bir önemi kalacak mı? Ki sarkan derilerin kendine gelmesi için ne düşünüyorsun? Ameliyatla deri mi toplatacaksın. Yaşın küçük ise sporla mı toplayacaksın. Sağlıksız insan bunların hiçbirini yapamaz. Üzgünüm arkadaşım.
    Hızla kilo vermek adına belkide bu hayatta en değerli varlığın olan sağlığını kaybedeceksin. Verdiğin kiloları inşallah o zaman da gözün görür. 1 Ayda 20 kilo vermeyi başarırsan bir dahaki aya kanında hiç ummadığın antibiyotik, ağrı kesici vb. dolaşacak.
    Dün annemi hastaneye (iğne vurdurmak için acile) götürdüm. Enaz 100 tane psikoloji alt-üst olmuş, yaşama sevincini kaybetmiş ve acılarının dinmesi için canını bile verecek hale gelmiş insanları gördüm.
    Tüm bunların farkındayken sağlığını tehlikeye atmak niye?
    Bence önceki dietlerinde yaptığın yanlışlıklara odaklan; kesinlikle yanlış giden birşeyler var.

qwqw1234 bunu beğendi.
  6. qwqw1234

qwqw1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde ben şunu merak ediyorum.diyetim su sekilde olsa

sabah 8 büyük kaseye yagsız süt üstüne kıtır.
    öglen 12 ızgara tavuk salata
    saat 16 2-3 adet yumurta.
    saat 19 1 tabak yagsız pirinc pilavı yanındada haslanmıs 500 gram tavuk gogsu

bu sekilde bir diyet uygulasam aksamlarıda 3 saat boyunca spor yasam kardiyo kilo verebilirmiyim?

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Biz bir yol bulduk, düş ile belkide amaç ile gerçek arasında. Fiziksel olarak en kısa yolda düz bir doğrudur, bizim yolumuz gibi.
    Ancak sizler ne yazıkki bizim bu doğrumuzu, bu yolumuzu görmeyip, Asya'ya Ümit Burnu'ndan dolanıp gitmeyi tercih ediyorsunuz, boğuluyorsunuzda çoğu zaman.
    Eğer yardımdan başka bir amaç varsa bu söylediklerimizde nedir?
    Neden bilime, tecrübeye, karşınızdaki devasa kaslı adamların vücutlarındaki gerçeğe inanmazsınız?
    Gerçek ise şu:

Bir kg yağ 9000 kalori, senin alacağın ilaçlar vücutta durduğu sürece sana etki edecek. Yaptığın ölüm dietleri senin her yediğinin vücudunun savunma yapması yüzünden sana yağ olarak dönmesi olacak. Sağlık sorunlarına girmiyorum çünkü anlaşılan sen o meseleyi aşmışsın.
    Bunlar senin gerçeklerin, bizimkiler ise gayer basit aslında:

Haftada sadece 3 gün, bilemedin 4 gün ağırlık çalışırız. Hiçbir yağ yakıcı almasak bile metobolizmamız bu antramanlar yüzünde günlerce inanılmaz derecede yüksek olur, bu nedemek biliyor musun? Antremanlar bitsede sürekli yağ yakarız. SENİN ALDIĞIN YAĞ YAKICILAR SADECE VÜCUDUNDA DURDUKÇA İŞE YARARLAR, VG ise tek antreman sonrası bir kaç gün boyunca işe yarar.
    Asla senin dietlerin gibi aç bırakmayız kendimizi, yeriz, az yediğimiz zamanlar ise öğünler bol, lokmalar azdır.
    Hea şimdi sen açlıktan uyayamazsında ama biz antreman sonrası sıcak duştan sonra öyle bir uyuruz sabah kaldırana aşk olsun, ee tabi hormonal denge sonucu melatonininde etkisinide unutmayalım.

Unutmadan cardio demişsin, 20 kg ne kadar eder biliyor musun? 180.000 kalori. Sen o cardio dediğin olayda 1000 kaloriyi yak, anlarsın o zaman 20 kg vermek ne demekmiş...

SoNNe ve qwqw1234 bunu beğendi.
  8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Mestano seni Body Elçisi ilan ediyorum !
    fazla/eksik filo problemi olan herkese böyle nutuklar çeksen valla ülkede salonlar dolar taşar.

Ben bile fazla kilolu olmak ve body'ye başlamak istedim neredeyse :)

Yalnız kardiyoya haksızlık ediyorsun, kantarın topuzunu biraz kaçırmışsın. Olay koşuda harcadığın enerji değil ki....Neyese konuyu daatmıyım.

qwqw1234 sende bırak artık daha hangi ilacı demeyi alacağından fazlasını almışsın hatta bu da seni kesmemiş allahın seracısının tavsiyesiyle doping yapacaksın. Sen dinitrophenol'un yan etkilerini öğren önce bence daha hayırlı olur.

O kiloları kaç senede aldın bilmiyorum ama 1 ayda 20 kg. vermek gibi boş düşünceleri bırak. Gerçekçi ol önüne bir kaç sene koymaktan çekinme, spor yapayım mı diye sorma. Spor yapıyorum sizcde şurda şurda ne değişikliklere gideyim amacıma göre diye sor. Kardiyo da yap ağırlıkta çalış, yiyeceklerini kıs düzgün bir diyete gir.

Valla millet panik oldu gibi bedne dahil sen böyle bunalıma girmiş gibi yazınca, onu aldım bunu aldım bi de kimyasal zımbırtı bascam seracıdan alıp deyince valla üzüldüm.

İlaçlarla kilo alımı/verimi olsa zayıflara şişmanlar ailaç verir kaslanmak isteyenlere de direk steroidi basarlardı. Ne güzel İstanbul diy mi ya? Keşke böyle olsaydı da kimse ter akıtmasaydı.

Ama eğitimde ter dökmeyen savaşta kan döker
    Pardon karıştırdım :p
    Antrenman yapmayan yağlı yiyip duran kilo alır. Yağlı yemese bile kilo alır. Bir de böyle acayip maddeler ve kimyasallar kullanacağına gerçekçi, ol da forumu biraz gezip spora başla. Beslenme programı ayarla kendine. Bünyene ilginç yaklaşımlarda bulunursan mestanonunda bahsettiği gibi protein de yesen ne yersen ye vücut onu hemen depo etmeye kalkar yağa çevirip.

Biz senin arkandayız, kendi adıma konuşayım ben senin arkandayım. Ama önce ayakların yere bassın. Zoru göze al, sebatlı ol ondan sonra.

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Gaddarkemal tam tersi, kardiyo ile kilo vermeninde kolay olmadığını, yine kardiyo ile 1000 kalori yakmanın zor olduğu, ki vermesi gerekinin bununu 180 katı olduğu üstünde durdum ama sen yanlış anlamışsın.

10. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    qwqw1234 'nin kilo problemi için bu kadar çok üyenin seferber olması ve yardım etmeye çalışması ne kadar sevindirici..
    Forumda çok kaliteli ve insanlara gerçekten bir şeyler vermeye çalışan, bildiklerini diğerleriyle seve seve paylaşan üyelerin olması da son derece mutluluk verici.
    Forumumuzu muadillerinden ayıran ve öne çıkaran en önemli ve yeri doldurulamaz faktör de bu olsa gerek..

Ben de az da olsa çorbada tuzumun olması gerektiğini düşünerek kısaca qwqw1234 'ün yapması gerekenleri şöyle sıralayacağım:

Öncelikli olarak çok daha uzun vadeli bir program hazırlayın.
    Bu programda uzun vade içerisindeki dönemlerde kaç kilo vermeyi planladığınızı, aşama aşama yazın..
    Ve bu hedefler gerçekçi olsun.
    Özellikle forumda çok ciddi kilolardan kurtularak sağlıklarına kavuşan üyelerin izledikleri yolları anlatan başlıklar mevcut.
    Bunları okuyarak kendinize örnek yol haritaları oluşturabilirsiniz..

Hefenizin uzun vadeye yayılması hem onu gerçekçi ve ulaşılabilir kılar, hem hedeflerinize aşama aşama ulaşıyor olmak motivasyonunuzu ve diyetteki devamlılığınızı son derece artırır.
    O nedenle bayrama kadar koyduğunu gerçekçi olmayan ehdefi revize etmenizi ve planınızı çok daha uzun dönemler için kurgulamanızı öneririm..

Bahsettiğin ilaçlar ve ek besinler içerisinde bana kalırsa da CLA, carnitine ve hydroxycut dışındakileri alman doğru değil ve riskli.
    Bu saydığım "doğal" ek besinleri kullanmak ise ancak düzenli kardio programlarıyla anlam kazanır.
    O nedenle sadece bu ek besinleri tüketip oturarak etki göstermelerini beklemek hem anlamsız olur, hem de harcanan paralar çöpe gider..

Kardio dışında ufak çapta kas çalışmaları yapmanız, kas kütlenizi bir nebze de olsa artıracağından metabolizma hızınızı artırarak (kas kütlesinin metabolik faaliyetler için harcadığı enerji son derece yüksektir) kilo verme çabalarınıza son derece olumlu katkı yapacaktır.

Bunlar dışında size önerebileceğim günde 3 saat kardio yapmak gibi uzun vadede sürdürülmesi neredeyse imkansız ve sizin motivasyonunuzu azaltabilecek hedefler koymamanızdır.
    Daha kısa süreli, ancak son derece disiplinli ve sürekli kardio çalışmaları yapmak uzun vadeye yayılabileceğinden kilo vermenizde son derece etkili olacaktır.

Bir not olarak da şunu söyleyebilirim:
    Hedeflerinize aşama aşama ulaşmaya çalışmalısınız.
    Yani 2 saat kardio yapma hedefiniz varsa, bu hedefe belli bir periyot sonunda varmalısınız.
    Bir anda 2 saat idman çıkartmaya çalışmak sizi hem zorlayacak, hem de sağlık açısından olumsuz olacaktır.

Beslenme düzeniniz bu program içerisinde kilo vermenizde en önemli unsurdur.
    Bu konunun detaylarına girersem sayfalar dolusu yazı çıkacaktır.
    Zaten bu konuda yazmış olduğu yazıları toplasam da aynı uzunluğa erişeceğinden, forumda yazmış olduklarımı ve son derece bilgili, tecrübeli (özellikle kilo verme tecrübesi yaşamış) üyelerin paylaşımlarını okumanız sizi hem motive edecek, hem de son derece öğretici olacaktır.

(İmzamdaki linkten forumda arama yapmanın inceliklerine ulaşabilirsiniz)

Bu dediklerimi yaptıktan sonra beslenme konusunda hala aklınıza takılan noktalar kalırsa bu başlık veya ilgili başlıklar altında bizlere sorabilirsiniz.. Seve seve cevaplanacaktır.

Eğer aradığınız soruların cevaplarına ulaşmakta zorluk çekiyorsanız, gerekli linkleri bizzat arayarak sizinle paylaşırım..

Çabalarınızda başarılar dilerim.

(Başlığınızı daha anlaşılabilir ve kurallara uygun olması açısından yeniden düzenledim)

Son düzenleme: 28 Ağustos 2008
    diez ve aneximandros bunu beğendi.
  11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dnp rastgele kullanılacak bir ilaç değikl.daha dogrusu ilaç değil.etkili doz kullanımını birçok sporcu bilmezken seracıdan fikir alınırmı.bu ilaç beynini yakabilir.

zigbog bunu beğendi.
  12. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Merhaba. Oncelikle senin sorununun yarattigi psikoljiyi biliyorum.hemen hizli kilo verip duzgun kiyafetler giyebilmeyi veya disari cikabilmeyi daha cok istiyorsun.Ayni seyleri ben de yasadim.boyum 183 ve kilom 121 civari idi.Nisan ayinin sonlarinda diyete ve tempolu yuruyuslere basladim.Gunde 50-75 dk yurudum.Ilk 3 haftam boyle gectikten sonra,yavas yavas 30 dk kosu 30 dk yuruyuse cevirdim.Ama bunu yaparken asla vazgecmedim.isten geldigimde yorgun olsam bile kendi kendimi gaza getirip disariya attim kendimi.

Simdi oncelikle senin satin alcagin sey bir nabiz olcer saat olmaliydi.O kadar ilac yerine.Psikolojik olarak etkilenmek istersende L-carnitin kullanabilirsin sanirim.Duzenli yemeye duzenli uyumaya calismak zorundasin.Sporu bir arac gerec gibi degilde bir yasam tarzi olarak gormeye calismalisin.Aksi halde kilo verildigi gibi en kisa surede geride alinir.Kimseye diyet yaptigindan bahsetmene gerek yok.Kimin ne dusundugu hakkinda da kafana hic bir seyi takmamalisin.Gercekci hedeflerle azimle calisip sonuclarini almaya calismalisin.Biraz zoru gorunce kacmamalisin.

Beslenme konusuna gelince ;benim sana tavsiyem yag oranini dusur sabahlari mutlaka protein al(yagsiz salam olabilir,yagsiz peynir olabilir,ve mutlaka az biraz da karbonhidrat(kepek ekmegi gibi vs.)alinmali.Oglen yemeklerinde daha cok et(yagsiz izgara veya haslanmis)ve salataya yonelmeli ve belki cok az da olsa pilav veya makarna yagsiz sekilde tuketilmelidir.Aksam yemeginde ise kesinlikle karbonhidrat almiyorsun.Sebze ve et olabilir gene.Ara ogunlerde de mutlaka meyveli yagsiz yogurt(kendin hazirlamanda fayda var,mesela elma+ yagsiz yogurt)cinsi seyler tuketmelisin.Unutma karbonhidrat az yag ise 0 hedef olarak koymalisin.Ayrica ara ogun olarak haftada 2 gun 10 tane findik veya ceviz gibi seylerde yiyebilirsin.

Spor isine gelince mutlaka hayatini duzene sokmalisin.Bunu bir is gibi gormemelisin desem de ilk baslarda kendini zorunlu sartli hisset.Mesela ben kendime motivasyon icin diyordum ki ; sayet bugun kosmassam yaptigim diyetin hic faydasinin olmadigini ve kilo vermek yerine kilo alacagimi.Ayrica mutlaka resim cektir yari ciplak sekilde yan ve on profilden.Sonra canin spora gitmek istemediginde bu resime bir bak,belki kararin degisecektir.Yas kac bilmiyorum ama bence yag yakim nabzina gore spor yapmanda fayda var .Ayrica bu sporlar seni inan cok zorlamiyacak,cunku nabza gore kosacaksin.benim yasim 26 ve ben genelde 130-135 arasi kosarim.Eger kosmaya vakit yok veya yer yok diyorsan alternetif sporlara yonelebilirsin.Bunlar da bisiklet,yuzme,ip atlama,tempolu yuruyus(bunu her yerde yapabilirsin).

Son bi onerim ise spor + diyet vazgecilmezin olmali.Hedefin ayda 6-7 kilo olarak koy ki(zaten ilk 1-2 ayda 8-9 kilo ay basina gider)fazlasini verdigini gorunce daha mutlu olacaksin.Biraz kondisyon artirip kalbini guclendirdikce mutlaka bi spor salonuna yazilip hafif agirlik eklemende fayda olacak ve tendonlarini ,kaslarini guclendirip diyet sirasinda kas kaybini minumuma dusurebileceksin.

En son sunu hic unutma her sey insanin iradesinde ve kafasinda sekillenip bitiyor.Yani psikolojik olarak kendini iyi hazirlamalisin.Bazilari diyecekki bunu savas gibi gorme felan.Ama senin durumunda ben bulundugum icin bunu savas gibi gorup kilolarinida dusmanin olarak benimsemende sana fayda sagliyacaktir.Zaten 2. ve 3. haftadan sonra goreceksin ki daha rahat nefes alip vermeye basliyor hayata daha iyi bakabiliyor olacaksin.

Hic biseyi kafana takma azimle calis.Yan ilaclar felan senin icin hikaye.Hersey senin kafanda bitiyor.Umarim hedefledigin seyleri basarir su kilo illetinden kurtulursun.

Bu arada unutmusum su an kac kilo muyum?
    94:) ve devam ediyorum 82 olduktan sonra fitnessten biraz daha cok fbody buildinge yonelip daha fazla kas kutlesi kazanmaya calisacagim.Ayrica sunu soyluyeyim duzgun beslendigim ve fitness yaptigim icin bu kiloda bile 6 packler karinda gozukuyor:D

aŞoT34 bunu beğendi.
  13. qwqw1234

qwqw1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginize.şu dnp dedigimiz şeyi eczacı bi akrabam vardı.ona mail yolu ile sordum.kadn beni 1 dakika sonra telefon ile arayıp beni bu şeyi kullandırmaktan vazgeçirdi.ayrıca reductilide kullanma dedi.bana illa ilaç kullanmak istiyorsan xenical cla l-carnitine kullanmamı önerdi.bunları bugün öglen gidip bakırkkoy gnc'den aldım.oranın elemanı sagolsun beni gold üye yaptı :D bundan sonra her alışverişim 2 yıl boyunca %20 indirimli olacak.

herneyse ben 2 yıldır yarım yamalakda olsa bu sporla ilgileniyorum.en azından salona gidiyorum genelde agırlıga fazla girmiyorum.ama benim vücudum 135 kilo olmasına rağmen çok dayanıklı ve kuvvetli.salonda diger arkadaslar gibi mekik çekip alt mide yapabiliyorum.20 dakika boyunca koşabiliyorum ara veremeden.neyse konumuza dönelimşimdiye kadar aldıgım verdigim kiloları toplasak bir yetişkin insan çıkar ortaya.ama artık bu son.bu hafta tatildeyim o yüzden diyet yapamayacagım sadece yediklerime dikkat edicem.haftaya pazartesi yeni yaşamma başlayacagım.her pazartesi tartıyı çekip burayada koyacagım :D bakalım bana yeterli gaz verebilecekmisiniz. dumbelllls

ayrıca birşey daha sorayım.ben 110+ kiloda oldugum zamanlar haftada 5-6 kilo verdiğim zamanlar olmuştu.hatta geçen ay 15 kilo verdim ama 12 sini şu anda geri aldım.

acaba normal az kalorili diyetmi yapsam daha faydalı olur yoksa bodycilerin beslendigi tarzdam besleneyim ?

14. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    135 kilo ile koşmanı pek tavsiye etmem. Eklemlerine ve kıkırdaklarına zarardan başka bir şey değil bence. Onun yerine eğimi istediğin nabız ölçüsünü yakalayana kadar arttırıp öyle tempolu yürümeni tavsiye ederim.

Ayrıca ilk mesajında yazdığın ilaçlar ve supplementler şaka gibi olmuş biraz. Sonra dinitrophenol temin edeceğini okuyunca iş şakalıktan çıktı cinayete girdi. Xenicali hatta hatta reductili geçtim dnp nin öyle kafaya göre kullanılması cinayetten başka bir şey değildir.

15. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Çok abartı bir yağ yakıcı kombinesi olmuş bu. Sana burada en az yan etki vererek yağ yaktıracak xenical, l-carnitene ve hydrocxycut hardcore olacaktır. Diğerlerini hiç kullanma derim. Xenical ben kendim kullanıyorum yan etki olarak sadece hızlı tuvalete çıkma gördüm. 20 günde 4 kilo verdim. Yani bu ilacı kullanırken tuvalete yakın olmalısın. Yoksa her an rezil olabilirsin.

Diğerleri ise metabolizmanı hızlandırarak yağ yakımını arttırır. Ancak esas olan senin diyetindir. Diyet olmadan hiçbir işe yaramaz. 6 saatte bir yemen gerek, yağsız, unsuz şekersiz beslenmen gerek. ve cardio şart. Bunlara dikkat, yoksa gerisi boş.

aŞoT34 bunu beğendi.
  16. exalubur

exalubur Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekorasyon
    Yer:
    istanbul
    o kadar forum dolaştım fakat bu kadar ilgi ve alaka gösteren insanların olduğu bir forum daha görmedim...Tek kelime hepinizi gercekten en icten dileklerimle kutluyorum hele hele mod arkadaşların cabaları benim göğsümü kabarttı,gercekten ne diyeceğimi bilemiyorum bonatschi (Eğer aradığınız soruların cevaplarına ulaşmakta zorluk çekiyorsanız, gerekli linkleri bizzat arayarak sizinle paylaşırım..) ne kadar centilmence ne kadar sportmence cok fazla uzatmak istemiyorum hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum başarılarınızın devamını diliyorum...

aŞoT34, zuzu, bonatschi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş