Q 10 enzim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Crunch tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Crunch

Crunch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bio jett isimli 250 mg. Q10 adi altinda satilan bi urun tedarik ettim. Urunu aslinda kalp rahatsizligi olan annem icin almistim. Ancak satis temsilcisi 30 yasinda sonra herkezin kullanabilecegini soyledigi icin esim ve bende kullanmaya basladik. Fakat Urunu kullanmaya basladigimzidan beri kisa sure icersinde uyku duzenimiz alt ust oldu. Uykuya gecis ve uyku surecunde duzensizlikler yasamaya basladik. Annem saat 6 da kalkmaya, bizler ise (alsik olmadigimiz)5-6 saat uyku ile gunu zip zip gecirmeye basladik. kulaga hos gelsede bu duzensizlik asabimizi bozmaya basladi. Bunun uzerine net uzerinden kullandigimiz marka olan BIO-JET uzerinde bi arastirmaya girdik ve hic bir bilgiye ulasamadik.

Birincisi; Bio- Jett isimli bu markayi aranizda duyan varmi?
    Ikincisi; Q 10 kullanipda bu etkileri yasiyan varmi?
    ucuncusu; Bu urunun sahte oldugunu dusunuyorum. Bu konuda ne yapmami tavsiye edersiniz. Sonucda bu urunu tercih eden orta yas ustu insanlarin sagliklarinin tehlikeye atillmasini istemem.

BU konuda bilgilerini paylasirsaniz sevinirim.

NOT: Urunun icindeki Q10 miktari 150 mg olarak verilmis.

2. saime harman

saime harman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Q enzim 10

Merhaba,
    Ben yaklasik 2 yildir Gnc veya Solgarin Q 10 ni kullaniyorum.Gunluk 100 mg a kadar degisebiliyor. Bunu esimin Dr u enerji vermesi ve antioksidant amacli vermisti. Bende kirismadan alayim diye basladim.Dr umuz bazi kisilerde enerji artisi bazilarinda ise duzenli uyku yapicagini soyliyerek sabah veya aksam alma konusunda vucudumuzu dinlememizi soyledi.
    Ikimizde sabahlari aliyoruz.Uyku sorunu hic yasamadik.
    Belkide sizin aldiginiz urun dusundugunuz gibi sahte bir urun olabilir.
    Bu tur tamamlayici urunleri uluslar arasi iyi bilinen firmalardan almanizi tavsiye ederim.Onun haricinde Q10 den oldukca memnunum.
    Iyi gunler.

3. dlue

dlue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle L-carnitine ile beraber alındığında , oksijen taşıma özelliğinden dolayı yağ yakımında yardımcı olduğunu biliyorum, ancak en önemli özelliği kuvvetli bir antioksidan olması ve vücudun en önemli organını(kalbi) koruması, ayrıca cilt içinde kullananlar var, yani henüz tam anlamıyla tanınmasada pekçok yararı var diyebilirim. Ancak bende GNC q10 kullanıyorum ve fiyatı sadece BB yapmak için biraz fazla, ancak yeterli bütçeniz varsa günlük multivitamin yanında q10 kullanmak sağlık için çok iyi olur görüşündeyim.

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu tür ürünlerde, ne olduğu belirsiz markaların ürünlerini almamak gerek bence, GNC, Solgar gibi markları tercih etmek gerek.
    Vücutçular için GNC supplementleri pek kaliteli değil ama, vitamin vs vs gibi ürünler için GNC fena değil.

Sayfayı Paylaş