1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Pump Forever

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Pump Forever tarafından 25 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Martta 3ümüz neredeyse 300 kilo idik. Şimdi yaklalşık 270 olmaya çalışalım :).
    Finallerin bitimiyle aç kurtlar gibi ağırlıklara ve yemeklere saldıracağım. Şimdilik az yemeğe devam (2500-3000kcal. az yemekse :) ). Başarı dileklerin için sağol, sana katılıyorum bitsin sınavlar yaşasın spor :!: :!: :!:

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Ben de elimden geldigince dikkat ediorum beslenmeye ama ozellikle haftasonu zıwanadan cıkıorum, ozellikle antreman sonrası ewde acaip tatlı ve karbonidrat cekio canım.. Vücutla sawasıorum yememek icin resmen.. bazen de dayanamıorum iste...
    Yeni resim koy Blitz sen de, ben de.. Karasan koymus zaten..

3. psychopath

psychopath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten güzel

gerçekten iyi bi vicudun war başarılar

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Diyet konusu öyle maalesef, ben de sınav stresleri vs. yüzünden bazen sapıtıyorum ve 5000 kalori bariyerini geçiyorum. Haftada 1-2 yi geçmediği sürece sorun yok. Önemli olan genel anlamda yağlı ve aşırı şekerli yememek, Masteera yazdığın yazıyı gördüm, bazen ben de bir oturuşa 1 kutu Carte D'Or ve yanında birkaç tatlı/meyve daha yiyorum yemeğin üzerine :). %10 yağ oranı ile yetineceğim ve daha aşağıları denemeyeceğim sanırım. Senin de %12 ler civarına inme hedeflerini hatırlıyorum. Bu hedeflere yaklaşıyor musun? Ulaştın mı yoksa?

Foto koyma konusuna gelirsek; Haziran sonuna doğru çok formda görüneceğimi tahmin ediyorum, o zamana kadar avatarımla idare etmeni rica ediyorum :). Zaten fotograf makinem şu anda hacılanmış durumda, önce onu geri almalıyım, cep telefonuyla nereye kadar....

5. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    kafayı yiyecem...

10 ayda 20 kilo nasıl alınıyor ya ben yaklasık 4 senedir yapıyorum basladımda 64 kiloydum şimdi 70 kiloyum bulk 76 kg idim.
    arkadaslar cok yagli mi besleniyorsunuz :eek:
    yoksa bende mi yanlislik war.. :oops:

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: kafayı yiyecem...

Senin de vücut yapın gayet iyi dexter bence başkalarıyla çok kıyaslama kendini. Herkesin genetik yapısı, beslenme şekli ve aldığı supplementlar aynı olmuyor. Pump Forever tüm adımları doğru atmış ve bu spor için şanslı genlere sahip bir arkadaşımız.

king87 bunu beğendi.
  7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: kafayı yiyecem...

Boyda cok önemli, Pump Forever 1.80'in üzerinde boyda, 1.68 boyda 76 iyi bir kilo, ama mesela benim için 80 kilo bile çok çok az.
    Pump Forever zaten çok kalın bir kas kütlesine sahip, çok ağır idmanlar, iyi genler ve çok doğru beslenme-supplement desteği ile 10 ayda büyük işler başardı.
    Kilo kemik yapısı ile çok alakalı ve bacakları kalın insanların kilosu fazla olur, bunuda unutmamak lazım, Blitz'in 90 kilo olduğuna kimseler inanamamıştı ancak bacaklarını gören kimse tereddüt etmez kilosundan, en fazla kas bacağımızda var, 65 santim üst bacak zaten vücut kilosunu alıp götürüyor, ağır çekmek isteyen arkadaşlar bacakları ihmal etmemeli.

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Dexter,
    arkadaslar cevapları wermis... günde 6 saglam ögün, bide supplement destegiyle, hardcore bi calısma ile kilo almamak mümkün deil.. bu haftabası, aynaya baktıgımda, kendimi en cok begendigim gün diyebilirim size... midem ufalmıstı, dipte baklawalar gozukuyordu... love handle lar yok gibiydi... merak ettim tartıldım ve 95.9-96 kilo cıktım.. normalda 1.82 boyu olan bi normal adam icin, cok fazla bi kilo ama fit vucuda 2 kilo kaldı diyebilirim.. Herkesin vucut ve kemik yapısı bunu deistirebilir ama ben 93 ün altına inmeyecem bu yaz... kontrol altında tutacam... Kitap bilgilerinden cok herseyin en dogrusunu aynalar ve kendiniz soyluyorsunuz

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    selam pump forewer tekrardan aramiza hosgeldin.yeniden 3 lü (karasan sen blitz) muhabbetlerinizi 4 gözle bekliyoruz...

10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bencede, idolum diyebilirim :)

11. mustafa_1981

mustafa_1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    vücut güzel tabiiieksiklerde var.....ama on ay konusunda yalan söylüyorsun arkadaşım...hiç inandırıcı gelmedi....bence 1.5 yıl dmeliydin...daha inandırıcı gelirdi başarılar

12. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çok ii bi vücut yapmışsın tebrik ederim.biraz daha hacim kazansan süper olur.

13. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    böle gelişmeye dewam edersen lee prieste benziyceksin gibi gelio :D :D çalışmaya dewam ne diim ;) ;)

14. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    gelişimin benimde hoşuma gitti,güzel kürle güzel kas oranı,daha iyisini elde edersiniz umarım,sağlıkla kalın.

15. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38

Hocam değerli bilgileriniz için çok teşekkürler. Son maddede koltuk altını aşağı doğru yaymaktan söz etmişsiniz. Bu sorun bende ve çoğu arkadaşımızda mevcut. Latisismusdorsi kasını aşağı doğru yelpaze gibi genişletmekte sorun yaşıyoruz. Bu konuda önerileriniz nelerdir? yani önden bakıldığında ve normal duruşta kanatlar yukarıda kalıyor ve kendini göstermiyor. Neden? hangi hareketleri önerirsiniz ? çok teşekkürler.

16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    değerli arkadaşlarım; en son post 2006 tarihinde yazılmış , mesaj yazarken konuların tarihlerine bakarak post yazarsanız daha uygun olur.

saygılar

sultanmehmed bunu beğendi.
  17. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun gerçekten iyi oldukça atletik bi vücudun var devam edersen çok daha iyi yerlere gelebileceğin belli surat ifaden ve pozlarında belli belirsiz bi ürkeklik gözüme çarptı sakın yanlış anlama hafif çekimser biifade demek istiyorum iyi çalışırsan 1 yılda senin bile kendine şaşıracağın bi gelişim kaydediceğini tahmin ediyorum iyi çalışmalar

18. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Omuz ve göğüs kasların çok iyi gelişmiş.

19. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Beyler speedtouch bosuna mı konusuyor..

2006 konusu, hatta hortlatılana kadar son mesaj yıne aynı yıl olan 2006daymıs.. ;)

speedtouch bunu beğendi.
  20. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    "bar ile plower" hareketi hangisi ? aciklayabilirmisin?

Sayfayı Paylaş