PROZAC(Anti Depresan) kullanan varmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve servetsahin07 tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. servetsahin07

servetsahin07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yorumlarınız bnm icin değerli 2 hafta önce prozac aldım cok cekınkem ve icine kapanık biriyim duygularımıda dısarı vuramıyorum bende bu ilacı aldım yan etkilerini okuyunca korktum kullanmakdan eğer kullananız varsa tecrübelerinizi paylasabilirmisiniz?

2. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Uzun soluklu kullanımda sperm Üretiminde azalma östrojen ve prolaktin hormonunda yükselme yapıyor yalnız bıraktıktan 4 hafta sonra hersey normale Dönüyor bizzat Tecrübe edindim . sana tavsiyem hiç kullanma eğer cidden ruhsal yonden ihtiyacın var ise başka ilaçlara yönel . ÇOĞU ilacın cinsel isteksizliğe yan etkisi var ama prozacin etken maddesi fluoksetin sperm üretimini azaltıyor . Ama dediğim gibi bu durum Kalıcı degil bıraktıktan sonra gayet normale Dönüyor .

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Doktor kontrolünde kullanıyorsan korkmana gerek yok. İkincisi, kimsenin tecrübesi ilacın senin üzerindeki etkisi için belirleyici olmaz o yüzden ilacı kullanmış birilerine değil, ilacın eğitimini almış olan doktoruna veya eczacına danış.

bugra1 bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun süreli kullanmış biriyim. Keyfi başlamaman gereken bir ilaç Uzman doktorun tavsiye ettiyse zaten dozajı o ayarlıyor ve başlatıyor. Arada görüşmelere gidip ilacın değerlendirmesini ve son durumunu takip etmesi gerekiyor. Kafana göre de bırakamazsın. Uzman kontrolünde kullan. Yan etkilerini de kafana takma çünkü en basit ilaçları okusan bile bir çok yan etkisi olduğununun yazdığını görürsün. Bu genel bir şey. Eğer bir belirti görürsen ise doktoruna danış.

Sayfayı Paylaş