Proviron hakkında

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve Barış1019 tarafından 10 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Barış1019

Barış1019 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar. Burda sorduğum sorulara en iyi ve en çabuk cevap aldığım için yine aklıma takılan soruyu sormak istedim. Yazdım, bilenler bilir 19 yaşında yani geçen sene 1 ay günde 10 mg danabol ve 2 günde bir proviron 25 mg kullandım yani provironu 15 gün kullandım. Bu süre zarfında vucutta kalıcı hasarlar bırakır mı bu ilaçlar, ve de aklıma şu takıldı. Provironun testesteron preparati yani açıcı olduğunu öğrendim. Mesela şuan karşı cinse ilgi duymam proviron sayesinde mi yani kalıcı etki bırakmış mıdır? Ve bu kadar sürede testis kuculmesi yapar mi

2. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Kime ilgi duyduğun psikolojiktir,provironun etkisi birkaç saat içinde geçer uzun süreli değildir.Testis konusuna da bilen bir arkadaş yardımcı olur...

3. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bilinçsiz bu tip denemelere girmemeni öneririm.Çünkü danabol daha tehlikeli bir testosteron türevidir.Hasar bırakma ihtimali provironun en az 10 katı.Proviron erkek bedeniyle uyumlu ve ters etkilere neden olmaz.Ama danabol tamamen östrojen üzerine çalışan bir mekanizmaya sahip ve erkek bedenine olumsuzluklar yaratabilir.
    İlgi duyma olayı daha çok psikolojik ve bir yerden sonra alışkanlıkla ilgili.Proviron libidonu arttırabilir bu da sexe daha fazla yönelmene neden olabilir.Danabol tam tersi östrojeni arttırır ve dht yi baskılar, dolayısıyla duygusallık ve libidoda düşme yapabilir...
    Proviron yüksek dozlarda ve uzun süre kullanmadığın sürece testise fazla etkisi olmayan bir steroid türevidir.Danabol genel vucut sistemine yönelik olumsuzluklara neden olabilir, özellikle meme dokusu hassastır bu tip steroidlerde.

4. Barış1019

Barış1019 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi sağol cevap için. Şunu sormak istedim. Bu ilaçları bırakalı bir sene geçti. Mesela şuan birine ilgi duymam bu ilaçlar sayesinde mi aklıma takıldı
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Eylül 2020 ---
    Cevap için sağolun. Provironun etkisi geçicidir demişsiniz. Fakat şu aklıma takılıyor. Şuan ki doğal testesteronu mu proviron yerine getirmedi mi? Salgınan hormonum otomatikman proviron sayesinde olmuyor mu?

Son düzenleme: 19 Eylül 2020
  5. Barış1019

Barış1019 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi 1 aylık kullanmamdan dolayı kalıcı hasar var mıdır vücudumda

6. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Hayır o saydığın ilaçlar en fazla 30 gün içinde vucuttan atılır.Şuan senin kendi doğal hormonlarınla alakalı durumun...
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2020 ---
    Olsaydı belli olurdu :)
    Merak etme bir şey olmaz...

7. Barış1019

Barış1019 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ali cevabın için teşekkürler. Ben endokrine gidip hormonlarima baktırdım. Total testesteronum 414.45 ng çıktı. Bu ilaçları kullandığım için değerim düşmüş müdür? Misal hiç bu ilaçları kullanmadan önceki değerime yüzde yüz dönmüş müdür? Yoksa diyelim ki 600 ng idi 414.45 ng de kalması gibi.. bir forumda gördüm bir arkadaş yazmış, kür yaptıktan sonra ne yaparsan yap eski haline dönmez diye aklıma çok takıldı bu.

8. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Cevabını verdim yorumda bu ilaçlar en fazla 30 gün sonra vucuttan kçıkmış olur, dolayısıyla sende kalıcı etkiler oluşturmaları çok çok zor.Değerlerin düşük ve buna neyin sebep olduğunu araştırmalısın.Fakat ilaçları kullanmadan önce de teston düşüktür büyük ihtimalle onu da düşün.Kür çok geniş bir kavram ve içinde kullanılan onlarca ağır steroid var en az 3 ay kullanılıyor.Senin kullandıkların steroid bile sayılmaz o derece zayıf ilaçlar :)

Bence test yaptır ve östrojen prolaktin lh fsh değerlerine baktır tekrardan...Normalse herşey libidonu arttırmak için bitkisel destekler kullan (ginseng maca tribulus gibi)

9. Barış1019

Barış1019 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi libidom filan her şey yerinde . Endokrin de değerlerin normal dedi. Benim takıntım sadece eski değerime dönmüş müdür diyeydi

10. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Herşey yolunda diyorsun, demek ki dönmüşsün.Kafanı bulandırma ilgini başka konulara yönelt.Sorun yok hayatına bak.

11. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    Nerden alınıyor bu danabol proviron kür akılları
    Danabol zaten testo seviyeni ceker provironda testestronun sgh bağlanmasını arttırır ayrıca proviron da testoyu bir nebze düşürürür

Sayfayı Paylaş