proteinin sahte olup olmadığını nasıl anlarım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar facebook üzerinden bir grup upafarma şirketiyle ortak çalıştığını söyleyerek (isteyene özel mesaj yoluyla facebook grubunu gönderebilirim) ithal supplementleri çok ucuz bir fiyattan satıyor öyle ki vpx syngex normal pazarda 190 tl iken ben kargo dahi 150 tl'e aldım 5 lbs'ini.2 aydır kullanıyorum ve vücudum şuanda gelişiyor gözle görülür bi şekilde ölçü aldığımı farkediyorum,fakat burda tozun etkisi var mı yok mu bilemiyorum çünkü toz haricinde günlük beslenmem de iyi.toza gelince karışımda topaklanma olmuyor köpürme yok tadı da çok hoş çikolata aromalı,koklayınca da protein tozunu andırıyor çünkü daha önce gnc'nin vanilyalı whey'ini kullanmıştım bilen bilir whey'in kokusu biraz peynire benzer aynı koku syngex'te de vardı ama bir türlü emin olamıyorum.eğer sahte değilse bu ürünle devam edicem çünkü gerçekten çok memnun etti beni.bu ürünün sahte olup olmadığını nasıl anlayabilirim arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme: 10 Kasım 2012
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ortak çalışmaktan demek istedikleri şey bayileri mi ? Eğer bayileriyse tam adlarını öğren ve upfarmanın bayilikler listesine bakabilirsin.

Ayrıca facebook üzerinden ithal ürün getirenler var. Ve daha ucuza satıyorlar. Misal benim de aldığım bir arkadaş var. Ve ürünler gayet orjinal. Piyasa fiyatından daha düşük.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    supplement alırken öncelıklı tercıhınız sıtemızınde sponsoru olan supplementler.com dan alabılırsınız. ürünün sahte olup olmadıgını garantı edemyeız bır test olmadan ancak güvenilir ve köklü fırmalardan alırsanız bu sekılde soruların maxımum duzeyde onune gecersınız.

serkankull ve mr_dblue bunu beğendi.
  4. abraj

abraj Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Şu sıralar optimum whey gold standart almayı düşünüyorum ******deki fiyatı belli aynı fiyata hydro whey bulursam ona yönelerim.
    Ben ö.m yoluyla şu facebook grubunun adını alabilirmiyim, teşekkürler.

5. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    bana grubu ozel mesajla yollayabılırmısın belkı de aynı gruptan bahsedıyoruzdur,tesekkurler..

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-tozunun-sahte-oldu-unu-t38945.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sahte-olup-olmad-g-n-t12183.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sahte-protein-tozu-t51878.html?p=518580

Arama Kelimeleri : sahte

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş