protein

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve mnrt tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar antreman öncesi ve sonrası protein hakkında bir makale okudum makalede antreman sonrası proteinin çok hızlı bir biçimde kaslara ulaşması gerektiği söyleniyor bunun için tavuk göğsü ve biftek antreman sonrası için uygun olmadığı antreman sonrası protein kaynağının whey olması gerektiği söyleniyor bende antreman sonrası protein için et tüketirim burdaki whey dediği nedir acaba bana yardımcı olacak varmı ?

onurr_535 bunu beğendi.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    tabi ki yardımcı olayım ben sana whey protein tozudur. Diğer protein kaynaklarından çok daha hızlı şekilde sindirilir.
    Eğer biftek,tavuk göğsü yersen bunlar 4-5 saatte sindirilir.
    İsteğe bağlı whey protein tozu alabilirsin.
    Sakın nitrofull ucuz diye onu alma.
    1 servis whey protein tozu içtikten sonra 1 saat sonra normal beslenmeni yapabilirsin biftek veya tavuk göğsü olabilir et olarak pilav iyi gider yağsız özellikle.

onurr_535 ve mnrt bunu beğendi.
  3. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bendende bir tavsiye boş vaktinde forumu güzelce oku bilinçlenerek yap bu sporu gerek antreman gereksede beslenme anlamında ben forumun çok çok faydasını gördüm ve görmekteyim.Wheyi sorduğuna göre yeni başlıyorsun.

Yeni başlayanlar için bu sitenin besin değeri wheyden bile daha iyi :)

mnrt ve onurr_535 bunu beğendi.
  4. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    evet biliyorum :) zaten bu sporun yarısı bilgi. Bilgi olmadan mesafe katedilemiyor :)

onurr_535 bunu beğendi.
  5. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    peki bu okudugun makalenın altında proteyın reklamı varmıydı?aklıma danny boyun soyledıklerı gelıyor bu proteyın tozu hıkayesı suplament markaların şişirme haberi olablirmi..?

mnrt bunu beğendi.
  6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

şahsen öyle düşünüyorum spor sonrası yumurta yenilebilir bence hic supplement kullanmadan yapanlar var...:)

mnrt bunu beğendi.
  7. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    beslenme ile ilgili makalelere bakıyordum reklam filan yoktu hatırladığım kadarıyla " Antreman sonrası alınan proteinin kasa hızlı ulaşması daha iyi sonuç verir bu yüzden whey kullanımı daha uygun olur " yazıyordu.

Sayfayı Paylaş