Protein ve amino + Kusma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tunc963 tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tunc963

tunc963 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler Vücut geliştirme sporunu 7 aydır düzenli yapıyorum1.75 kg ve 50 kg ile bu spora başladım 62 kgyum şuan tek birşey bile kullanmadım. Artık gelişme göremiyorum diye tavsiyeler üstüne Weider 2200 amino ve Weider premium whey(cikolata) aldım. İlk gün kullandım problem yok ikinci gün kullandığımda bi miğde bulantısı kusma ve ishal ile devam etti. En son geceyi hastande bi iğne ile kapattım. Açıkcası buna yormadım fakat. Miğdem tam düzeldi kusma ve ishal geçti. Dün tekrardan spora gittim ve amino asit ve proteinimi açtım. Bu sabah ishal ile uyandım ve şuan çok ciddi anlamda miğde bulantım var. Ben artık onun ile ilgili oldugunu düşünüyorum. Görüşleriniz nelerdir? ( Amino asit 3 spordan önce ve 3 spordan sonra olmak üzere whey proteini sadece 30 gr 300ml sütle spordan sonra olarak kullandım)
    Şimdiden teşekkür ederim.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    belki protein tozunun içinde ki bir maddeye alerjin falan vardır, bende bir seneyi geçkindir kullanmıyorum, ara öğün olarak alayım dediğimde ise mide kabul etmiyor kusasım geliyor

3. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    kardeş aynı problem bende tavuk yüzünden oldu sende tavuk falan yemiş olabilir misin?

4. Supperrmen

Supperrmen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Biraz geç ve yetersiz bi yorum olacak ama vucudun alışkın degildir belki. Cunku bende spora ilk başladım baya bi ishal ve sindirimim bozuk gezdim. Ama amino ve protein beraber gitmiyo ben amino haplarını yutmak için protein içeçegini kullanıyorum bazen midem fıkırdıyo farkediyorum

Sayfayı Paylaş