Protein ve amino kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sequel tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elimde gasparinin myfsuıon hydro whey ve gaspari amino 8000 bn var 84 kiloyum boyum 184 kullanımını en iyi nasıl yapmalıyım yardımcı olabilecek bilgili arkadaslar varsa sevinirim

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    toz sabah kalkınca isteğe bağlı antrenman sonrası. Amino ant öncesi ve sonrası

3. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sekilde bnmde bilgim var kac adet almalıyım of gnlerde almalımıyım acıklayıcı bi cevap bulablmek icin bu konuyu actım zaten

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:30 ----------

birde haftada 3 gün antreman ypıyorm
    pazartesi gogus onkol
    carsamba sırt arka kol
    cuma omuz bacak

ama haftada 3 gün sanki az gibi hissediyorum gittgim spor salonu pazarları kapalı sizce yeterlimidir haftada 3 gün gelismemde max. fayda almak istiyorum

4. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    arkadaşım ben söyle yapıyorum antreman yapacağım günün sabahı kahvaltıdan 1 saat sonra whey protein ( ama kalkar kalmaz whey alırsan 30 dk sonra kahvaltı yaparsan daha iyi benim öyle bi imkanım olmadığı için öyle yapıyorum) antremandan 30 dk önce amino 3 adet antremandan hemen sonra 3 adet amino antremandan 30 dk sonra whey ve yaterken casein kullanıyorum off günlerde ise hiçbir supplement kullanımı yapmıyorum...

Son düzenleme: 12 Kasım 2012
  5. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tskür ederim dostum detaylı acıklaman icin bende o sekilde kullanyım o zman

Sayfayı Paylaş