Protein tozunu nereden almalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve American Psycho tarafından 14 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Optimum nutrition whey gold
    2,27 kg lik olanında karar kıldım. Yalnız supplementler.com mu yoksa decathlon dan mı alsam diye karar veremedim. Decathlon'un internet sitesi stoklarında kalmadı gösteriyor zaten ben gidip bakarak almayı tercih ediyorum çünkü gönderilecek olan şeyde bi problem çıktığında o sorunla başbaşa kalmaktan nefret ediyorum. Olduda decathlon da bulamazsam diğer site güvenilir midir sizce? Buranın ana sayfasındada gördüm gerçi ama ülkede maalesef saçmalıklar çok dönüyor ve kuşkuyla yaklaşmak zorunda kalıyorum çoğu şeye. Ve birde ölçek verilmiyormuş bunların yanında. O zaman nasıl ayarlıycam? Normalde ölçek içinden mi çıkıyor kutunun?

Cevaplar için saolun şimdiden

2. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    ON un üreticisi glanbia ya aynı soruyu sordum bana supplementler de dahil bir kaç firmanın ismini verdiler ve güvenilir olduklarını söylediler. Eğer kafanda sorun varsa sende glanbia Türkiyeye danışabilirsin.

3. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Güzel fikir. Amerikan'dı sanırım. Aklıma geldi ama Türkiye için bu tarz destek hattı olcağını düşünmemiştim. Saol cevap için

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    suplementler.com bu ülkede protein tozu denince akla gelen ilk markalardandır şüphesiz

Sayfayı Paylaş