Protein Tozunu Kardiodan önce mi almalı yoksa sonra mı ?

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve 93ata93 tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 93ata93

93ata93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar , ben spor yaptığım günün sonunda yani sporumun bitiminde ortalama 15 dk da cardio yapıyorum . Sorum şu olacak ; normalde spordan hemen sonra protein tozunu içiyoruz ya hani , yani ben sporum bittikten hemen sonra protein tozunu içip öyle mi cardio ya başlamalıyım yoksa sporumu bitirdikten sonra direk 15 dklık cardio ya geçip , cardio bittikten hemen sonra mı protein tozunu içmeliyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler umarım net ifade edebilmişimdir :)

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kardioyu antremanın hemen ardından yapıyorsan kardio sonrası içebilirsin.antreman sonrası içerek kardio yapman kardionu olumsuz etkilicektir.

93ata93 bunu beğendi.
  3. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Cardiodan sonra içmeniz daha mantıklı. Cardio yapmaktaki amacınız yağ yakımı olsa gerek. Eğer cardiodan önce içerseniz bir miktar insülin salgılanacak ve amacınız olan yağ yakımı olmayacak. 15 dk boşa koşmuş olacaksınız. umarım yardımı olur. Başarılar.

93ata93 ve FiziCisT bunu beğendi.
  4. 93ata93

93ata93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim #Thorm ve #Bekci , hersey bittikten sonra proteini kullanmak daha mantıklı o zaman :)

Bekci ve Thorm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş