Protein tozunda kararsızlık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ck23 tarafından 5 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 1-1.5 aydır optimum %100 Gold Standart double rich chocolate kullandım. İlk denememdi bu kesinlikle memnun kaldım fakat acaba daha ötesi var mı bilmediğim için farklı bir şey denemek istiyorum. zaten aşırı olmasa da yağlıyım ve şuan bir diyet dönemindeyim besinimi fazla tutamıyorum o yüzden gaspari bsn gibi ürünlerini bulk dönemine uygun olduğu için esgeçtim ve şuan da muscle tech nitro tech hardcore pro almayı düşünüyorum fakat size danışmak istedim öncelikle yağlandırma konusunda optimumdan farklı mıdır? birisi 1.5 g yağ içerirken birisi 1 gr yağ içeriyor arada çok fark yok fakat şeker oranı da önemli tabi.. sizce optimuma devam mı etmeliyim yoksa muscle techi denemeli miyim?

Bunun yanında, tad olarak optimum rich chocolate aşırı beğenmesem de suyla tüketiminde hiç sıkıntı olmuyordu shakerla hemen karışıyordu. muscletech de bu durum nasıl? Ve aroma olarak ne önerirsiniz?

Şimdiden değerli cevaplarınız için çok teşekkürler...

Son düzenleme: 5 Kasım 2011
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle kışın diet yapıyorsan yazınmı bulk olucan.
    bu ne pehriz bu ne lahana turşusu derken
    madem bu kadar gram hesabı yapıyorsun protein tozlarında.
    ozaman dietteyken is sensation 93 kullan

onbir ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dostum ne bu agresiflik çözemedim ama neyse...

ben aşırı profosyonel çalışmıyorum salona sürekli gidiyorum çalışmamı da düzgünce yapıyorum aksatmadan fakat bulk dönemi defin dönemi vs. o ayrımlarda değilim. Ben kalıcı ve sürekli bir fit vücut peşindeyim. Bulk olmak istemiyorum hiç bir zaman bulk olmadan da kas yapılabiliyor değil mi? Niye bu kadar abarttın onu anlamadım.

Önerin için teşekkürler hiç bakmamıştım bu ürüne şimdi bakıcam. Ayrıca yanlış anlama olmuş olabilir ben gram hesabında falan değilim yani profosyonel değilim, ama diyetteyim şuan ve yağ şeker miktarıma dikkat ediyorum yemeklerde.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:35 ----------

Ultimate iso sensation 93ü inceledim fiyatı bana biraz yüksek. Ben aslında muscle tech ve optimum arasındayım. bu yüzden ilk mesaja göre cevap verirseniz daha iyi olur.

Teşekkürler...

Son düzenleme: 5 Kasım 2011
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    nitrotech güzel bir ürün cell-tech ile kombine edildiği zaman daha iyi etki gösterir ama bu nitrotech belki sana yaramaz belki sana en iyi yarayan optimum'dur bunu kendin bulmalısın genel olarak güzel bir ürün ama etkisi kişiden kişiye değişir. optimum whey'in bir üst ürünü platinum whey vardı ama epey pahalıya gelir sana optimum'dan iyi sonuç aldıysan devam et derim birsüre daha.ama yağ yakmak kilo vermekse bence yağ yakıcı filan al derim hızlandırmak istiyorsan ama gene sen bilirsin yağ yakıcıya vericeğine beslenmende harcayabilirsin o parayı

5. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Belli bir süre twinlab deneyebilirsin istersen. Optimumdan daha mı üstlerde pek bilemem ama, bi kezde olsa denenmesi gereken ürünlerden biri bence.

6. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Sana önerim optimumdan şaşma.

7. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Optimum Nitrution Serius Mass kullan kilo almak istiyorsan cok işe yarıyor su anda kullanıyorum

8. asilx

asilx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu şu demek görsel basında her fırsatta reklamları yapılan deprem,begesel farketmez isimleri binlerce kez telaffuz edilen sosyal paylaşım sitelerini herkes kullandığı için sende kullan adamlara rant sağla....

bir çok marka ve seçenek mevcut sürekli aynı ürünü kullanmak doğru değildir kesinlikle...tavukta da protein var elzem amino asitler var biftekte de var ikiside aynımı ? ikisininde meydana getirdiği anabolik gelişim aynımı ?

dolayısıyla defalarca belirttiğim gibi konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz yorum yapmaktan kaçının.Öğrenmek isteyenlerin kafasını karıştırıp yanlış yönlendirmeyin.
    kıullanabileceğiniz üst sınıf iyi protein tozları mevcuttur.Biraz okuyup araştırın reklam ve magazinlerden yada "ben içtim tadı çok güzeldi" yaklaşımlardan uzak durarak. mutlaka doğruyu bulacaksınız.hem fiyatı uygun hemde kalite eşit olamaz bunuda gözönüne alın.bir kaç iyi ürün var ama burada isim vermek istemiyorum.

9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler-f36.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş