Protein tozumu karıştırıp yanıma alsam ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Tamer tarafından 3 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Gokayy

Gokayy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba bir suredir forumu takip ediyordum, ilk mesajımda buraya kısmetmiş, oncelikle herkese selamlar..

Sorum su olacak ben nitrotech hardcore kullanıyorıum, bildigim kadarıyla optimum gibi whey protein degil, dediginiz gibi bir matara alıp hatta mumkunse termos ozelligi olan bir matara alıp gun icinde(ogun aralarında vs) kullanmak istiyorum, besin degerlerinde bir kaybolma eksilme olur mu?

Simdiden cok tesekkur ederim.

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hardline glutamine kullanmaktayım allmax iso natural unflovered protein tozu kullanmaktayım ikisini meyvasuyuna kattıgımda hicbi degisiklik olmuyo tadında

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Olmaz ama havalar iyice ısındı dikkat edin. Eğer süt ile içecekseniz termos özelliği olan bişeye koyun mutlaka.
    Ara öğün olarak kullanacaksanız sytnha 6 yada gaspari my fusion ı tavsiye ederim. Nitrotech antreman sonrası için çok daha uygundur

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Sütle bile yapılacak olsa Salona gider gitmez hocanıza soylersiniz dolaba koyar shakeri veya şişeyi sıkıntı cozulmus olur.

Sayfayı Paylaş