Protein tozu yardim.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve undis06 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. undis06

undis06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkeze selamun aleyküm diyelim arkadaşlar yeni üye oldum şu 4-5 gün içinde protein tozu alacagim ve ilk kez kullanacagim almişken iyi birşey olsun ve birazda olsa etkisini göstermesini istiyorum 1.74 boy 71 kilodayim sizden şuan en iyi protein tozu hangisi ögrenmek istiyorum 190 tl kadar çıkarım
    benim araştırdıklarım
    DYMATIZE %100 ISOLATE PROTEIN
    MUSCLETECH Nitrotech Performance Series
    optımum Gold Standart Whey
    WEIDER Premium Whey

bunlar dısında sizin tavsiye edebileceginiz en yaralı hangileri

2. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadasım illa alıcam diyorsan optımun alıcaksın beslenme iyi s gerek yok derim badarılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. undis06

undis06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvp için tesekkürler malesef pek düzenli beslendiğim söylenemez bakalim bi deneyelim fark görürsem devam ederim. arkadaşlar yorum bekliyorum başka tavsiye edilen yada bunlrdan kullanan memnun olanlar

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Beslenemiyorsaniz bosu bosuna para vermeyin.Nasil olsa bir fayda gormezsiniz.Protein tozuna vereceginiz parayla gifin tavuk yumurta falan alin.

Balboa7 bunu beğendi.
  5. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar arkadaşlar umarım bu mesajima cevap verecek biri vardır ben 7 aydır body yapıyorum suplement almadım geçen gün bi protein tozu aldım içimde şüphe kaldı markası heardline power pro %50 whey %40 soya proteini bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı etkisi nasıl mesajıma cevap verebilecek arkadaşlar yorumu mu alıntı olarak cevap yazarlarsa bildirim geldiği an cevap verebilirim Tsk ederim

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Hardline power pro diye baslik olmasi lazim.O baslik altinda yardim isteseydiniz daha kolay cevap alirdiniz.

7. undis06

undis06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar düzenli beslenemiyorum dediysem sadece sabah öğle akşam gece v.s bu düzende yiyemiyorum sabah kalvaltı yapmıyorum öglen ve aksam geç yiyorum 2 ögün gibi yani yoksa evde lor yulaf ezmesi yogurt süt yumurta yiyorum ama takviye almak istiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Nisan 2014 ---
    arkadaşlar vucut bu evde dambıl v.s aletlerle calısıyodum bi ara ama bıraktım insan bir müddet sonra sıkılıyor evde protein tozunu alınca salona başlamayı dusunuyorum bilgili arkadaşlar cvp verirse ne kadar sürede toplarım bu vucudu gobek bölgesi gogus yanlar v.s ne zaman gider

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş