protein tozu ve zayiflama

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve malefiz tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. malefiz

malefiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.ben 170 boyunda 62.5 kiloyum.ve 4 kilo vermek istiyorum.beslenmeme dikkat ediyorim haftada 4 gun spor yapmaya calisiyorum.cardio olarak step ve kickbox ve diger gunlerde jilian michaels 1 saatlik tum vucut programını yapiyorum.kardesim protein tozu aldirdi.sabah ve oglen duzgun ogunlerle beslenip spor yapip,spordan sonra sutle karışık protein shake iciyorum ve aksam yemegi yemeyip yogurt yiyorum.sizce zayiflamak icin bu yol uygunmu?
    Buarada spor yapmadığım gunler tozu sabah uyandigimda iciyorum metabolizmayi ateslemesi icin.bunu dr.ozden duymustum.kullandigim toz multipower whey protein izolete.10 gr.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    protein tozunda sodyum orani yuksek oluyor ve su tutuyor bu yuzden define bi vucut istiyosan sikintiya sokabilir, bunun yani sira kalori hesabi yaptigini varsayiyorum ve + olarak sut icmek kilo alimin yardim eder :D

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sabah protein tozu metabolizmayı mı ateşliyormuş? Mehmet Öz mü dedi bunu?

Protein tozuna verdiğiniz para için üzgünüm. Zayıflamak için yapmanız gereken günlük kalori ihtiyacınızdan düşük kalori ve vücut ağırlığı x 1.5-2gr protein almak. Bunu günlük yiyeceklerinizden rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

SCHWARZXXL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş