Protein tozu ve Performans Artırıcıyı Aynı anda kullanmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aareaa1 tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar.Foruma yeni üye oldum. 21 yaşındayım.11 yaşından beri düzenli olarak, 16 yaşımdan beride profesyonel olarak basketbol oynuyorum. aralıklı, aralıksız net 2 yıl body geçmişim var.1.88 boyda 78 kilodayım.Vücudum zayıf görünüyor ama kemik yapım çok güçlü.Kas yok ama çevremdeki benden iri, kilolu çoğu (hantal adamlar değil ,body,spor yapan kişiler) insandan daha güçlüyüm.vücudum çok çevik, hiç zıplama programı çalışmadan 110 cm zıplıyordum.

Bunları anlattım çünkü başlıktaki soracagım sorunun, vücudumun bu ikisini kaldırmasıyla ilgili vereceğiniz cevapla ilgili.

Bende Optimum whey %100 gold standart var.hepsiburada'dan sipariş etmiştim. geldi. daha kullanmadım

Aldıktan sonra bu forumun Performans arttırıcılar bölümüne girdim ve en hit 2 konuyu açtım

1.si : / SuperPump 250 800 GR

2.si : /BSN NO-Xplode

Yorumlara baktım ve yorumlayanlar gerçekten işe yaradıgını söylediler.
    Bende bu performans arttırıcalardan almaya karar verdim fakat elimde Optimum whey %100 gold standart var.

1.Bu ikisini (Optimumu ve yazdıgım 2 performans arttırıclardan birini) aynı anda kullansam bir zararı olur mu?
    2.zararı olursa, optimum mu iyi,bu iki performans arttırıcıdan biri mi iyi(para sorun degil daha iyi etki göstericekse onu alabilirim)
    3.2 performans arttırıcıdan hangisi daha iyi ?
    4.Bu performans arttırıcılardan birini sipariş edeceğim bir site var mı ? ( türk sitesi )

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleme: 1 Ocak 2012
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş