Protein Tozu ve Karbonhidrat tozu aynı anda kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nserhantr tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nserhantr

nserhantr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.

Yaşım 25
    Boyum 1.90
    Kilom 80

7 aydır vücut geliştirme sporu yapıyorum. Boyum uzun olduğu için gelişimim yavaş ilerliyor. Kilo almakta ve kas kütlesi yapmakta zorlanıyorum.
    Optimum Gold Standard Whey ve Optimum Serious Mass ürünlerini alıp kombin yaparsam hem kilo artışı hemde kas kütlesinde artış sağlayabilirmiyim ?

Kullanım şeklim böyle olacak :
    Sabah kahvaltıda süt ile Optimum Serious Mass(Karbonhidrat tozu)
    Antreman'a gitmeden önce ve geldikten sonra Gold Standard Whey(Protein Tozu) + kreatin + bcaa
    Akşam yatarken süt ile Optimum Serious Mass(Karbonhidrat tozu)

Böyle bi kombin yapsam vucuduma çok yüklenmiş olurmuyum ? ve faydasını görür müyüm?. Resimlerim ektedir. Yorumlarınızı bekliyorum. iyi forumlar.
    q1.jpg q2.jpg

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Akşam yatarken alacağın Gainer gereksiz. Diğer öğünler için anormal bir durum yok.
    Tabii ki normal beslendiğini de varsayarak söylüyorum. (Kahvaltıda yumurta yediğini vs.)

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bence tek bir ürün kulanabilirsin. Protein tozu olarak Bsn syntha düşünebilirsin içerisinde %31 oranında da karbonhidrat var. Optimum Serious Mass şeker küpü hiç gerek yok.

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bundan sonra gelişimin daha yavaş olacagından mass seni sadece yağlandırıcaktır ve yağlandırmışta zaten ben temiz beslenmeni öneririm 3000kcal civarı kendine göre bir beslenme programı oluştur.

Sayfayı Paylaş