Protein Tozu ve Karaciğer Nakli

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ismail.topcu tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ismail.topcu

ismail.topcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 4 ay önce kardeşime karaciğerimin bir kısmını verdim. Şu an enzim değerlerim normale döndü. Uzun süredir istirahatte olduğum için çok fazla kilo aldım ve artık spora başlamaya karar verdim. Spor yapmak zarar vermez bünyeye ondan eminim sıkıntım yok ama kas geliştirmek için protein tozu almak istiyorum. Bunun bana zararı olur mu? Sonuçta operasyon geçirdim karaciğer hassas durumda, hayati bir mesele söz konusu olabilir. Bilgisi olmayan arkadaşlar fikirlerini belirtmesinler lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    DOKTOR KARDEŞİM DOKTOR SANA CEVABI VERECEK. Burada ne desek beyhude.

fuigo bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kardesinede sanada gecmis olsun,Allah acil sifalar versin,
    Kas yapmak icin illaki toz kullanman gerekli degil,özelliklede baslangic asamasinda,fakat bu sporda ilerleme kaydetmek icin normalden daha fazla Protein alinmasi gerektigi kacinilmaz bir gercek,böyle bir ameliyat sonrasida bu konuyu doktorunuzla konusmaniz daha hayirli olucaktir.Su an cok Kilo almissaniz öncelikli olarak iyi bir diyet ile bu sporla beraber yag yakmaniz gerekirki bu asamadada cok miktarlarda Protein alimina gerek olmucaktir.

Sayfayı Paylaş