Protein tozu ve Gainer nasıl anlaşılır ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cimisan tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cimisan

cimisan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MErhaba arkadaşlar SOrmak istediğim bişey war protein tozu kutusuna gainer konulmuş olsa bunu nasıl ayırt edebiliriz..Tadındanmı Suya karıştıkdan sonramı toz halinde tadarakmı bilgilendirirseniz sevinirim :) şimdiden tşk ederim saygılar

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    protein tozu çok daha ince tanecikli olur eğer her ikisini görüp tatmadıysan farkı anlayamazsın. kesinlikle salonlarda satılan açık kutuları almayın arkadaşlar. arada duyuyorum çok üzülüyorum hoca denilen şahıslar protein diye neler neler veriyorlarmış.

Tamam sat hakkın ama bunu yaptığında kar ettiğinimi sanıyorlar :(

netugur ve DewiL bunu beğendi.
  3. cimisan

cimisan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    FLexor Hocam komşum almış sporu bırakıodu ultimate whey protein tozu çikolata askere gidio die bana verdi ucuz bi paraya salondaki arkadaşlar gainer diolar çelişkiye düştüm..bana verirken 1 ay sora bana gelip kilo almadım deme cünkü bu protein tozu dedi üstüne basarak değiştirme şansıda olmamıştır die düşünüorum..çünkü bu işin ticaretini yapmıor ama salondakiler kafamı karıştırdı toz olarak biraz yedim ağzımda sakız gibi oluo nasıl anlayacağım acaba

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sakiz gibi olmasi protein olduguna isarettir ama ultimate in iso mass gainerinden bahsediyosa arkadaslarin ondada fazla protein oldugundan sakiz gibi yapar agizni ama iso mass kesinlikle olamaz cunku beyaz vanilyali gainerin icinde yogun sayilabilecek bir sekilde yer yer siyah tozlar var. benim tavsiyem urunu hazirla ve bekle biraz bardak yaa shaker in uzerinde kopuk tabakasi oluyorsa wheydir olmuyorsa gainerdir eger guvenilir bir yerden alinmadiysa gainer bile olmayabilir oirinc unu nesquik falan olabilir . ama aginda sakiz kivami yapmasi kuvvetle muhtemel whey oldugunu gosteriyor.

5. cimisan

cimisan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zhu zhq önceden 1 kg Liğini almıştım aynı ultimate tek farkı bu çikolatalı önceki ahududuydu ben gainer'ı bilmiorum ama dediğim gibi kullandığımla aynı benzerlikler war..dediğim gibi çocuk sporu bırakmış 1kgsini arkadaşına satmış geri kalanıda ben aldım cvbın için tşkler

Son düzenleme: 29 Mart 2010

Sayfayı Paylaş