Protein Tozu ve Bcaa Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bugrabasol tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bugrabasol

bugrabasol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba. Ben Xtend Scivation kullanmaya başlıcam 1 ay sonra definasyon dönemine girince ve yanında da yağ yakımı için L-Karnitin eklemeyi düşünüyorum. Şu an Optimum Gold Whey kullanıyorum da içinde proteine ek olarak ölçek başı 5.5gr BCAA ve 4gr glutamin ve öncüleri bulunuyor. Alacağım BCAA ürününde ise 2:1:1 oranı olarak 7gr bcaa ve 2.5gr glutamin bulunuyor yine ve ben bunu 1 ölçek antrenman öncesi ve 1 ölçek de antrenman sırası veya sonrası şeklinde olmak üzere günde 2 ölçek alacam antrenman günleri.Merak ettiğim soru şu..Bununla birlikte antrenman sonrası 1 ölçek protein tozu alırsam fazla mı olur veya gereksiz mi olur ? Bu konu hakkindaki görüşleri ve tavsiyeleri bekliyrum arkadaşlar teşekkürler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mart 2016 ---
    Ek olarak bir şey söylemek istiyorum. Eğer protein tozuyla beraber kullanırsam şu şekilde kombinasyonlar hazırladım kullanımları için.
    1. => Sabah kalkınca protein shake, antrenmandan öncesi ve sırasında 1 er ölçek Xtend , antrenman sonrası Shake

2. => Sabah kalkınca protein + xtend , antrenman sırası xtend , antrenman sonrası protein.

Fakat dediğim gibi bu şekilde kullanımının aşırı bir yanı var mı özellikle Bcaa açısından

Son düzenleme: 9 Mart 2016

Sayfayı Paylaş