Protein Tozu Takası

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Kardanadam88 tarafından 5 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Kullandığım ve denemek istediğim protein tozları var fakat çok az markanın küçük boyu bulunabiliyor. Genellikle ürünler 2 kilogram civarı paketleniyor. Bende biri bitmeden diğerini alarak fazla masraf yapmak istemiyorum ve forumda da benim gibi bu konuda mağdur olan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Sürekli aynı tozu içmekten gına geldi ve belli bir süre sonra tadı ne kadar iyi olursa olsun artık rahatsız etmeye başlıyor. Benimde aklıma takas yapma fikri geldi. Bu sayede isteyenler birbiri ile takas yaparak hem tad değiştirmiş olur hemde bir sonraki alacağı protein tozunu deneme şansı elde eder. Konu tutulursa ben ve benim gibiler de korkmadan büyük boy da olsa protein tozu alabilirler.

Elimde Weider Whey (Çikolata aromalı )protein mevcut muhtemelen 750 gram falan vardır , isteyen olursa 500 gramını biri ile değiştirebilirim. Sonuçta bir çoğumuzda mutfak tartısı vardır diye düşünüyorum. Aşağıda ürünün linkini paylaşıyorum isteyen bakabilir..

https://www.supplementler.com/urun/...eLqkKvA7Z_OGgz7yDesZY8Y4ENqG_DGgENBoC2ADw_wcB

Polat4568 bunu beğendi.
  2. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Güven olmaz reis ') un köy ver hahah

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş