Protein Tozu Sivilce Yaptı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaannoyan tarafından 3 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaannoyan

kaannoyan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese merhabalar.Optimum Gold Standart Whey 2.2 kg protein tozu kullanmaktayım.Bu spora bu supplement ile başladım 5-6 aydır yapıyorum vücut geliştirme ama bu protein tozu bende sivilce yaptı.Geçenlerde 2. kutumu kurabiye aromalı olarak aldım,sonra sırt ve omzumun üstle arka bölgesindeki sivilcelenmelerin artmasından dolayı şüphelendim çünkü başta çok önemsemiyordum artmaya başladı.Benim gibi bu sorunu yaşayanlar varmış bu protein tozu yüzünden ne yapmam gerekiyor 1 kutuya yakın dolu var şuanda kurabiye aromalı olandan.Aylardır sırtımda ve omuz bölgemde sivilceler dolu koluma falan inmeye başladı önceden belki tek tük vardı.
    Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.Yaşım 17

Aktif olarak kullandığım supplementler:
    optimum whey
    optimum mass gainer(yeni başladım)
    big joy ripped bcaa
    hardline glutamin tablet

Son düzenleme: 3 Ağustos 2018
  2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Fazla supplement kullandığından karaciğeri zorlamışsın. Kullanımı bırakman lazım. Birde kan tahlili yaptırıp sonucuna göre hareket etmende fayda var. Bu kadar takviye kullanmadan önce beslenmeyi öğrenmelisin. Bir çok yeni başlayanın düştüğü hataya düşmüşsün denebilir. Geçmiş olsun.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş