Protein Tozu Seçimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve denizgnr97 tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Merhaba arkadaşlar spor salonunda 2 ayım dolmak üzereyim bb konusunda az çok bilgiliyimdir ev çalışmasından falan deneyimim var şu anda yağ yakımında olduğum için ve daha 2 ayımı bile doldurmadığım için şu anda düşünmüyorum ama bayramdan sonrası için yağ yakımını tamamlayıp 4 ayıma doğru protein tozu ile beslenmeme takviye yapıp biraz hacimlenmek istiyorum bana ucuz ve protein değeri iyi(tadı da kötü olmayacak) hangi ürünleri önerirsiniz ben syntha-6 veya gaspari myofusion düşünüyorum ankara ******de uygun fiyata bulabilirsem qnt metapure zero carbsta olabilir bu ürünler hakkında yorumlar iyiydi peki siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme: 13 Ekim 2012
  2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Doğal beslen. Tozdan alıcağın verimi şu anda etten, tavuktan, balıktan da alırsın. Bu yaşta herhangi bi gıda takviyesi kullanmana gerek yok. Kolay gelsin

3. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    bodybuilding konusunda hedeflerim var yai sadece "fit olmak" falan gibi değil bu işi hakkıyla yapmak istiyorum zaten dediğim gibi şu an için değil 4-5. ay gibi almayı düşünüyorum hacimlenmek amaçlı daha sonra bulking, definisyon falan yapmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş