PROTEIN TOZU KULLANIM GUNLERI!

Konusu 'Test Alanı' forumundadır ve EminAktas tarafından 12 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EminAktas

EminAktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar selamlar.Ben protein tozu kullaniyorum. Genellikle sabah uyandigimda ve oglen antremandan 5 dkika sonra kullaniyorum. Ornegin bazen 2 gun spora gitmiyorum fakat o 2 gun boyunca protein tozunu ayni vakitlerde aliyorum( o 2 gunde sadece kardiyo olarak yuruyus yapiyorum.protein tozunu yuruyusten sonra iciyorum.) Bunlarin bir zarari var midir? Bana kilo felan aldirir mi? Spor yapmadigin ghnlerde bu tozdan aldigim proteini yaga cevirebilir mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ağustos 2018 ---
    (2gun arda arda ara yani cumartesi,pazar)
    Ve bir de yuruyuse cikmadan once mi alsam iyi olur gelince mi? Tabi yukaridaki yazdigim soruda olumsuz sonuc cikmazsa cunku kilo aldiriyor olabilir

2. Song

Song Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Protein tozunu almadan önce içerisindekilere bakıp alsaydın öyle protein die lamasaydın , protein tozları kilo aldırmaz !

3. EminAktas

EminAktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fakat spor yapmadigin gunlerde 50 Gr alirsan yag olarak depolanir felan diyorlardi. Ben protein acigini kapatmak icin aldim zaten oyle bakmadan almam gayet normal iso whe zero kullaniyorum gluten free sugar free olsugu icin

Sayfayı Paylaş