Protein tozu kullanımından sonra vücutta oluşan kabarmalar ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Fataflex tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Fataflex

Fataflex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar . Yaklaşık 3 yıldır spor yapıyorum . Son 2 3 haftadır idmandan sonra vücudumda ( kollarım ve boynumda ) sivrisinek ısırıgı gibi kabarmalar oluyor . Başta gerçekten sinek ısırığı zannediyodum fakat zamanla alerjik bir durum olabileceğini anladım . Daha önce 4 kutu optimum gold standart kullandım ve bu tarz bir durumla karşılaşmamıştım . Şu an farklı bir protein tozuna geçtim PEAK marka , Almanyadan bir arkadaşıma aldırdım ve iyi bir ürün olduğunu duymuştum . Ürünü yaklaşık 500 gr kullandım ve kullanımdan 3 hafta sonra bu bahsettiğim durum ortaya cıktı . Kullanıma ara verdiğimde şişlikler inmeye başlıyo ,tekrar içince ertesi günü direk kabarmalar oluşuyor . Beslenme konusunda bir rutinim var . Buna benzer bir rahatsızlık yaşadınız mı ? Sizce durum alerjik mi ? teşekkür ederim...

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bence alerjik fakat yinede kesin birsey söylemek tabiki zor,bu tip durumlar bazen karacigerin asiri zorlandiginin haberciside olabilir.Gün icersinde gereginden fazla Protein alimida bunu tetikler.

Sayfayı Paylaş