Protein Tozu Hazırlamaktan Sıkılınca?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve komprador tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. komprador

komprador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorum şu ki;gunde 3-4 defa protein tozunu sütle karıştırmaktan bıktım sabah 4 olçek birden karıştırıp gunun gerektigi zamnında tuketsek olurmu cunku bilindigi gibi besinler bekledikçe değerlerini yitirir ve kimse o kadar para akıttıgı protein tozlarının boşa gitmesini istemez.protein tozları içinde bu geçerlimidir.sabah hazırlayıp yatana kadar olan surede gerktiginde içmek uygunmudur yoksa vakti geldiginde hazırlamak en dogurusumu.konuda bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Portakalın vitamini değil ki bu 1 saatte besin değerini yitirsin. Kuru ve serin yeterde ağzı kapalı bi şekilde saklarsan son kullanma tarihine kadar güvenle tüketebilirsin. Ayrıca tek öğünde fazla protein almak iyi değil, bildiğinden şaşma, zamana yay, parça parça, söylenilen ölçekte al. Eğer sen protein içmekten sıkıldıysan yakında body'den de sıkılırsın 'her gün her gün idman mı olur' demeye başlarsın. Bu iş sabır işi, emek harcamak gerek. Sen dua et ki protein tozu kullanabilecek maddi durumun var. Onu bulamayanlar ne yapsın ..?

netugur bunu beğendi.
  3. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bana günlük 5 lira ver, ben senin için doldurup karıştırırım ,yada hizmetçi tut.

4. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    şu 1 dk lık işi yapmaya eriniyorsan nasıl idman yapıyorsun merak ediyorum

letsgoheat96, -hitman- ve Akay bunu beğendi.
  5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Ne yalan söyliyim idmandan sonra o yorgun halde buz gibi bir protein shake hazirlamak ve iÇmek benim iÇin bir zevk.nasil üseniyorsun anlamiyorum..ama illada yapcam diyosan hazirla buzluga koy 2 saatte bir hafif Çalkala..

6. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    bunda üsenecek bisiy yok hic üsenme devam et sabır isi bu...

Sayfayı Paylaş