Protein Tozu Önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 352 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    çünkü hammaddeyi ucuza alamıyor küçük bir şirket olduğu için mesela 100 kilo alıyolar başka marka 1000 kilo alıp daha ucuz alır ve ürünü de ucuza mal eder genel olarak böyledir tabi nutrade abartmış biraz

mrthr35 bunu beğendi.
  2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sektöre yeni giren bir firma weiderden bile yüksek aminoasit değerleri olan ürünü 159 tlye verebiliyor ve 199 tl de sabit tutucağını söylüyorsa diğer firmalara da örnek olması gerekiyor , millet olarak biraz daha araştırmalıyız. pahalıysa iyi kafasıyla gidersek hak eden şirketler tutunamıcak ve biz de zararlı çıkıcaz :D

3. Türkata

Türkata Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
  4. Göktuğ Alcan

Göktuğ Alcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Sağda solda o kadar çok fiyatına değmeyecek protein tozu varki. Biri ithal ürün getirdimi hemen pahalıya satma yoluna gidiyor. Evet belki pahalıya mal oluyor nakliyesi ithalatı ama yerli ürünlere her zaman şans verilmeli bence artık ülkemize her türlü hammadde giriyor çok ta iyi markalar var

mrthr35 bunu beğendi.
  5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    evet inşallah başarılı oluruz bu sektörde, en azından bizim yüzümüz güler biraz

6. Göktuğ Alcan

Göktuğ Alcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Destek vermeli gerçekten tabi sapla samanıda ayırmak şart.

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hardline gereğinden fazla reklam peşinde koştu o yüzden maliteyi çok yükseldi, genrise tutunamadı reklam 0 kaldı o yüzden gerekli kişiye ulaşamadı , ama nutrich den umutluyum , anlaşmalı olduğu 2 3 popüler site var ve o siteler üzerinden iyi satış ritmi tutarsa sektörde kalıcı olursa ve yeni ürünler geliştirirse fiyatı zaten 199 tlyi geçmiyecek diyordu adminleri işimize yarar gibi bakalım

8. Göktuğ Alcan

Göktuğ Alcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Gerçekten ama bu dolar kurunda tutmak ne kadar kolay olacak bilinmez. Genrise çok eski bir markadır daha çok gıda takviye grubunda da olmak istediği için belkide yürümedi. Piyasanın çoğu hardline zaten nutrich şu an fiyatla yıkmaya çalışıyor bu durumu ama farmatek bile bigjoyla tam anlamıyla yıkamışken ne kadar başarılı olur bilinmez.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mayıs 2018 ---
    Benim oldum olası yerli ürün takıntım vardır piyasada ne varsada denedim (hardline, bigjoy, west, nutrich, powerlife vs vs ) üç aşağı beş yukarı neredeyse benzer kalitedeler. İthallere göre çokmu farklı etkileri var benim durumumdaki biri için yok. Daha ileriki dönemlerde olsam zaten protein tozu kesmez tek başına çok farklı bir beslenme içinde olmak lazım. Hayatın sırrını beklememeli

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    haa birde atladığım birşey vardı , bigjoyla ortak tesisleri kullanıyorlarmış nutrich için hammaddeside aynı bigjoyla

10. Göktuğ Alcan

Göktuğ Alcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Bigjoyu biliyordum yapılan yeri ama onu bilmiyordum. Bigjoy güzel işini bilen biryerde yapılıyor. Elinizde şu an nutrich varsada yanında yazan işletme kaydına bakarsanız teyit edebiliriz.

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yok ya almadım. daha 1 kutu hardline var l carnitine kampanyalı veriyolar diye almıştım daha ona başlayamadım genrise vardı o bitmek üzere :D

12. Göktuğ Alcan

Göktuğ Alcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Merak ettim ben sonra bakarım. Ama öyleyse ne güzel zaten üreticinin sağlam olması bile güzeldir.

13. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aynen ama denerim bitince bakalım :)

14. Jacey

Jacey Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Paylaştığım 4 üründen hangisini tercih etmek daha mantıklı olur? Hardline’ın aromasız olanına bakıyorum. Değerleri çok yüksek gerçekten. Kullanan arkadaşlardan yorum gelirse çok iyi olur.

https://www.supplementler.com/urun/hardline-hipro-isowhey-1800-gr-8425

https://www.supplementler.com/urun/nutrade-premium-isolate-protein-2100-gr-5599

https://www.supplementler.com/urun/isopure-zero-carb-whey-protein-2000-gr-6419

https://www.supplementler.com/urun/scitec-whey-isolate-2000-gr-880

15. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    https://m.supplementler.com/urun/scitec-whey-isolate-2000-gr-880

Scitec tercih ederdim. Scitec whey kullaniyorum recovery olayini hissediyorum fiyati da çok iyi ve 80 servis çıkıyor digerlerini dusunme derim

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    299 lira scitec 80-100 liralikta yanina bcaa alirsin hardline fiyatina gelir

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. Jacey

Jacey Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim. Kendimce şöyle bir kıyaslama yaptım.

Aromanın benim için hiçbir önemi yok onu baştan belirteyim. Yalnızca spor yaptığım günler -o da haftada 3 gün şimdilik ileride belki 4. günü ekleyebilirim kardiyo için- kullanmayı planlıyorum. Bu şekilde bana 2-3 ay rahatlıkla gider diye düşünüyorum.

Hardline'ın bir ölçeği 25 gram ve 24 gram protein mevcut. Aromasız. 72 servis çıkıyor. 1.8 kg. Karbonhidrat yok. Yağ çok çok az. Ekstra olarak b6 vitamini mevcut. Laktoz yok ve %23 BCAA oranı var.
    Scitec'in bir ölçeği 25 gram ve 21 gram protein mevcut. Çikolatalı. 80 servis çıkıyor. 2 kg. Karbonhidrat ve yağ çok düşük. Ekstra olarak glutamin içeriyor fakat b6 vitamini yok. Yine %23 BCAA oranı var.
    Nutrade bir ölçeği 30 gram ve 26 gram protein mevcut. Latte aromalı. 70 servis çıkıyor. 2.1 kg. Karbonhidrat düşük. Yağ çok düşük. Şeker yok. B6 vitamini yok. BCAA ve Glutamin oranını göremedim. Artı olarak CFM tekniği kullanılmış.
    Sırasıyla; Hardline'ı 316 liraya, Scitec'i 284 liraya, Nutrade'i ise 281 liraya satın alabiliyorum. Şimdi bunlara baktığımızda yine de Scitec mi diyorsunuz? Ben Nutrade ile Hardline arasında kaldım :)

Bu markaları kullanan arkadaşlar varsa, onların da yorum yapması benim için önemli.

Agent47 bunu beğendi.
  18. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Scitecde gıda boyası var. Günümüzde artık çoğu üründe bu tür zararlı maddeler oluyor farkındayım ama bile bile lades olmam. Ben supplementlerin kendi protein tozunu kullanıyorum memnunum

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Hardline ne kadar güvenilir tartışılır , bizzat bir mağazada kgt almıştım sorduğumda içeriği bahsedilenin %50 si anca doğrudur dediler, satan adam bunu diyorsa , whey nasıldır kim bilir :D multipower der geçerim taze taze

Ekli Dosyalar:

20. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hardline'ın güvenilirliği tartışılmaz. Yukarıdaki arkadaş tartışılır yazmış onun için diyorum. Tartışılır olabilmesi için hakkında menfi bir laboratuvar sonucu vb. bir çalışma olması lazım, ki böyle bir şey yok. Hiç bir zaman olmamıştır.
    Benim için piyasadaki en güvenilir hammaddedir Hardline. Yıllardır piyasada olmaları bir yana forum üyeleri zaman zaman kendi imkanlarınca test ettirdiler firmanın ürünlerini hiç bir zaman menfi bir şey çıkmadı.
    Onun dışında tüm ürünlerinde Helal sertifikası vardır. Ayrıca Bcaa ürünlerinde Scivation veya Optimum'un aksine kümes hayvanları tüyleri kullanmazlar.

Saygılar.

burakua17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş