protein tozlarındaki tatlandırıcılar?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve tuçe tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bu ürünlerdeki tatlandırıcılar şeker kadar tehlikeliler bence içinde aspartam olduğunu duydum ve diğer zararlı tatlandırıcı zamazingoları ..yani bilmiyorum hangi toz kalitelidir piyasda bitkisel az tatlandırıcı var stevia veya splenda gibi adamlar kalkıp toza splendamı katıcaklar demem oki bu konuda güvenilir bi toz önerirmisiniz ?yada şekeri katılmamış olan varmı yani shake yaptıktaan sonra ben içine şekeri katıcam böyle bi toz varmı

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Çoğu markada aspartam yok bazıları özellikle belirtiyor kutularında ,bazıları belirtmiyor ,örnek marka istersen muscletech

3. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    aspartam olmasa başka şeyler oluyor "diğer tatlandırıcı zamazingoları" ddediğim onlardı şuan aklım gelmiyor ama sadece aspartam değil zararalı olan inan bana

4. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    amix üzerinde kocaman splenda yazıyor.
    karbonhidratlarındada vitargo var. gayet kalıteli. hammadde kaynaklarını sağlam yerlerden seçmiş.

iş.

5. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    sen en iyisi madem 0 tadlandırıcı istiyorsun piyasada isim vermek doğrumu bilmem ama hammaddeler de tadsız aromasız var al onu içine kakao kat dıcem de oda alkalı ,tadlandırcı ıcmeyen kakao çıkolatada yemez

e sutle yap ıcıne bal koy dıcem yıne olmaz ballar full seker yıne sana uymaz ,

sen en iyisi tadsız aromasız bır toz al hammaddelerden içine stevia yada ne ıstersen kat bırde meyve suyu ama oda sen sık ancak oyle yoksa tadlandırıcı ıcmem deyıpde stevıakı splendalı toz alman mantıklı degıl ıclerındekı aromalar tadlandırcıdan daha zararlı

6. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar jay robb 'un pro.tozları bitkiselmiş içindede stevia var e tabi biraz tuzlu 600 gramı 50 dolar falan ama maalesef türkiyede bulmamız zor gnc veya diğer mağzalara baskı yapsak böyle güzel ürünler niye bizim ülkede bulunmazki yurtdışındada çoğu kişi bunlardan kullanıyor zaten yani sadece jay robb yok başka birsürüdoğal marka var içinde zararlı maddeleri bulundurmayan bence çok iyi olur amazondan bukdum acaba getirtsem sorun olurmu

7. M.MASON

M.MASON Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    yahu abla işi o kadar civcikliyosan hiç protein tozuna bulaşma doğal et süt yumurta işini görürüsn yani.

8. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    gnc ye yada başka yerlere değil. distributor olan firmalara yapman gerek baskıyı. onlar gelen ürünü alıp satyrlar sadece :)

Sayfayı Paylaş