Protein Ocean

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fatih mehmet tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatih mehmet

fatih mehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler. İnternette gezerken bu markaya rastladım Instagram hesabında ürünlerini kullanan birçok insan var. Kullananlar için protein tozları nasıldir?

2. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Ürün reklamlarını iyi yapıyorlar ancak bir supplementler.com olmadılar, olamayacaklar. 2 defa ürün sipariş ettim ikisinde de problem yaşadım. Hatta bir keresinde burada problemi dile getirmiştim ama o postlarım silindi sanırım, kendi BodyForumTR hesaplarını da göremiyorum artık.
    Sorunun üzerinden 1 yıl geçti, tekrar bir ürün sipariş ettim bir şans daha vermek için ve hemen arkasından kendilerinde bulamadığım bir ürünü Supplementler.com üzerinden sipariş ettim yani siparişlerimin arasında bir kaç dakika var. Supplementler.com ürünü gönderdi, kullanmaya başladım ancak ProteinOcean siparişi ettiğim ürünü kargoya çıkmamıştı henüz. Yine iptal ettim bu kadar geç organize oldukları için. Bir türlü adam akıllı alışveriş yapamadık ki ürünlerini deneyelim ama kendi içlerinde bu kadar problem varken ürün kaliteleri ne denli veya satış birimlerine bu kadar özensizken ürettikleri ürüne olan ilgi ve özenleri ne kadar bilemiyorum. Tekrar ürün sipariş etmeyeceğim bir şirket/oluşum/website.

Hatta geçenlerde bir mail aldım ürün deneyimimi soruyorlar bir de, bu sistemlerinde otomatik yani onu bile becerememişler. Mail atıp web sitelerinden kaynaklı bu problemi bildirdim iade ettiğim ürünle ilgili kullanıcı deneyimi gönderiyor websiteniz diye, ona bile alakasız bir cevap yazmışlardı.

Bunu da yazıyorum ki belki okurlar ve bu geri bildirim ile geliştirirler kendilerini.

fatih mehmet bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş