Protein Kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emrah tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    yok sorun creatin değil creatinin ben de işe yaramaması. creatinin güç artışı sağlaması için söylenen her yolu denedim bir şey olmadı. sonuçta ortaya şu çıktı
    1- normal insandan daha fazla atp depoluyorum ve adpnin 1 fosfat alıp atp ye dönüşmesi ve enerjiyi arttırması bir manaya gelmiyor
    2 yada kaslarım zaten yeterince fosfat depoluyor ve kreatin alarak adalenin fosfat deposunu arttırmak işe yaramıyor.

peki creatin hakkında bir soru daha böyle bir durum varken creatine devam edeyim mi bırakim mi???

Steve bunu beğendi.
  2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    kullandığın creatinin miktarı ne günde kaç gr aldın ve bun u nekadar süreyle kullandın

3. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    500 gr wieder pure creatin. ilk 5 gün yükleme olarak günde 25 gr. sonraki günlerde antreman günleri antreman öncesi ve sonrası 5er gram. ant. olmayan günlerde 5 gr. aldım. 5 gün yükleme ve 10 gün bitti. 2 hafta oldu yani.

Steve bunu beğendi.
  4. Guest

Guest Guest

bu glutamic acid olayı resmen bi kazık anlamayanlara cünki glutamin gercekten önemli bi amino cesidi onuda koyma zaten suplement neki bide o olmayınca tırt yani :badgrin:

Sayfayı Paylaş