Protein & Creatine

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Atє$ tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Atє$

Atє$ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.A Canlar, herkese merhaba

Bu hafta spora başladım beslenmeme takviye olarak supplement kullanmaya karar verdim.
    Protein Tozu & Creatine alacağım, ilk defa kullanacağım, tecrübe sahibi değilim, araştırmalarım sonucunda bu ikisine karar verdim;
    Protein Tozu : Optimum Nutrition - Gold Standard Whey 5LBS (2273gr)
    Creatine : Optimum Nutrition - Creatine Powder 300 gr

Bu ikisi benim tercihim, gainer kullanmaya pek yanaşmadım, gainer dan alacağım vitaminleri atıştırmalık meyve, çikolata vs.. şeylerden alabileceğimi düşünüyorum..
    Protein Tozu & Creatine ile güzel bir kombinasyon elde edebilir miyim?
    Benim gibi bu iki supplement'i kullananlar var ise nasıl, hangi vakitlerde ve aldıkları verimlerden bahsederler ise memnun kalırım,
    Cevaplarınız iyi veya kötü yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim,
    Saygılarımla.

2. aa2a

aa2a Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tvgfbf Antrenör
    ganır karbonhıdratttır yanı kılo aldırıcı cıkolata senın ıcın ıyı olmaz kalıtelı karbonhdratlara yonel haslanmıs patates bulgur vs proteın ve kreatın guzel bı kombıne optımumda guzl markadır yaklasık 3 kutu bıtırdım kullanıma gelınce creatını antrenmandan 1 saat veya 45 dk once uzum suyu yada elma suyu ıle ıc proteın tozu tercıhıne baglı olarak antrenman 1 saat oncesı ve hemn sonrası ıcebılırsın off gunlerdede 1 olcek ara ogunde kullan :)

Akdenizli bunu beğendi.
  3. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş