Protein & Amino & Animal Cuts

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pepliron tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pepliron

pepliron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Şu anda Protein olarak Muscletech Nitro Tech kullanıyorum ve yanında Weider Ultra Amino 3050 kullanıyorum. Sorum şu olacak biraz da yağ yakımı için bu ikiliye Animal Cuts eklesem nasıl olur, 3 ünü birden almam vucuda zarar verirmi. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler..

2. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bulk modundamisin yoksa definisyon mu.Beslenme ne durumda gereksiz karbo yag alimi var mi.Günlük kalori alimin kac vücut tipin ne.Kardiyo yapiyor musun.Biraz açarsan mevzuyu sevinirim

3. pepliron

pepliron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo olarak çok fazlam yok aslında 1.73 72 kiloyum fakat alt karın bölgesindeki bi türlü eritemediğim yağ canımı sıkmaya başladı. 10 gündür kardiyo yapmıyorum ısınma amacıyla 5 dk lık koşular sadece ama 10 günün öncesinde 2 günde bir 30dk da 5 km tempolu koşu yapıyordum. Yediğime dikakt etmeye çalışıyorum fakat malum her zaman mümkün olmuyor. Yaklaşık 2000-2500 arası kalori alıyorum.

4. pepliron

pepliron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikri olan yokmu.. Bu arada Animal Cuts yerine Lipo 6 Black Capsule aldm daha etkiliymiş

Sayfayı Paylaş