ProTech 4Whey (Ürün hakkında bilgiye ihtiyacım var)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 7barca7 tarafından 21 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 7barca7

7barca7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese selamlar,

ProTech markasının 4Whey isimli ürününe denk geldim internette. Ürünün içeriği tabloda yazanlara göre gerçekten tatmin edici ve fiyatı da oldukça uygun. Fakat bu ürün ve marka hakkında internette neredeyse hiç düzgün bilgi bulamadım. Acaba ürünü daha önce kullanan ya da marka hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Güvenilir bir marka mıdır? Yazılan içerik değerleri gerçeği yansıtıyor mudur?

Teşekkürler :)

Ürün: https://www.provitanya.com/urun/protech-4whey-2450-gr-70-sase-4-aroma

2. 7barca7

7barca7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kullanan ya da bilgisi olan kimse yok mu? içeriklerin çok iyi olması nedeniyle almayı düşünüyorum fakat buradaki bilir kişilerden bir cevap gelmeden de hamle yapmak istemiyorum :/

3. Kairon

Kairon Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Özel sektör
    Yer:
    Istanbul
    Sene 2020, bu whey protein tozunu aynı sebeplerden almak istedim. 11 yıl sonra bile doğru dürüst ne bir yorum, ne de marka hakkında bilgilere rastladım. Konu güncellenirse belki yazan olur..

4. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    dostum bende sipariş ettim 2.5 tl ye düsmüs 20 tane söyledim denemiş olursun en fazla ne kaybedersin ki baktın begenmedin çevren genişse salonda arkadaşlarınla takas edersin

5. ua77ua

ua77ua Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    1whey olanından 40 adet kullandım bu ürünün. fena değildi. ucuz diye aldım, ekstradan kreatin takviyesi kullandım. diyetteyim şuanda, yağ kaybına rağmen kas kaybı olmadı gibi sanırım. belde incelme, ölçülerde artma gibi. fazla düzenli beslenemediğim halde protein ihtiyacımı karşıladı gibi görünüyor.

Sayfayı Paylaş