Prolacta 90, Animal Pak, Animal Pump

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve makineci tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. tor-M1

tor-M1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaşımla beraber aldık toplamda % 80 lik whey kilosu 40 liraya geldi kargo ve hesap numarasına yatırılan parayla dahil.Ürün çok fazla köpürüyor evet bu doğru fakat 1 kg toza 4 poşet 3'ü 1 arada koyduk karşıtırdık köpürme baya azaldı.

Eğer memnun kalmazsam idmandan bir daha almam yani bir üründe ısrar etmekte yanlış ucuz diye.Etkisini yazarım ilerleyen günlerde alalı daha 3 gün oldu.

2. hakan

hakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    adıyaman
    sizden anımal pak, anımal stark, anımal nitro hakkında bilgi almak istiyorum

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Tandem'in fiyatları bence oldukça uygun. Bu tür hammadde satışı yapan başka şirketlerde çalışmış bir arkadaşımdan da farklı markaların toptan satış fiyatlarını aldım. Hep yakın değerlerdi. Misal, Protarmor.

Tandem Prolacta'yı ithal ediyor. Ondan dolayı işin içine vergi giriyor. Bunu hesaba katın. Üstelik 20 kiloluk torbalarda aldıkları ürünleri parekande satış için bozuyorlar bu da bir fiyat artışını beraberinde getirir.

sleepy'nin verdiği linkteki protein tozlarının fiyatlarına baktım. 5 kiloluk izole protein yaklaşık 110 tl ye geliyor. 5 kiloluk izole whey tandemde 225 tl. yani 2 katı. Optimumun dışarıdaki satış fiyatının 3 katına ve hatta daha fazlasına satıldığı zamanları düşünürseniz, Tandem'in fiyat politikasının hiç de abartılı olmadığını görürsünüz. Kalitesini ise ben beğeniyorum.

Gelelim bu kombineye.

Animal Pak zaten Animal serisinin temel ürünüdür. Pumpla kombine edilebilir. Prolacta 90 kesinlikle 80'den daha iyi bir tercih. Tandem'e en son gittiğimde 90lıkların low lactose versiyonunu getirmişler onu aldım. Beraberinde daha güzel gider. Ama daha önce hiç prolacta kullanmadıysan bir numune ya da 1 kiloluk kullan önce. İçindeki laktoz rahatsız ederse paran boşa gitmesin.

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    daha oncekı mesajımda fıyat konusunda ve kalıte konusunda soyledıklerımı gerı alıyorum dıceksınız nıe bence su anda kalıtelı ve uygun fıyata prolactayla yarısabılcek proteın tozu yok en yakın ızole rakıbınden bıle en az %30 daha ucuz bende eskıden oldugu gıbı tandeme donmeye karar verdım sonucta prolacta hala fıyat-performans olarak bence 1 numara varsın aroması olmasın ben prolactayı 14 ay kullandım ve bu aralar 4 aydır kullandıgım butun proteın tozlarından daha ıyı oldugunu soyleyebılırım

5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    artık bence benım gıbı prolactanın ınstant ozellıgının olmamasından sıkayetcı arkadaslar ıcın yenı bır alternatıf buldum hammaddeler.com :)da bulunan 1.75kglık whey proteın konsantresı bu urunun fıyatı 63tl bıde bu sıtede kazeınde var soya proteın ızolesıde var bence fıyatlar cok uygun

6. kocamet

kocamet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    kocaeli
    prolacta 80lik , 2 senedir kullanıyorum, nesquikle beraber karıştırıp su ekleyerek..
    evet köpürüyor ama 15-20 dk bekleyin köpüğü gidiyor. Tadıda çok hoş oluyor. İlk başlarda kalitesi iyiydi kas gelişimine çok iyi katkı sağladı ama 2. sene pek bir gelişim elde edemedim. belki da hata benim programımdadır. bilemiyorum.... şu sıralar alıp almamak konusunda tereddütlüyüm...

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    işe yarıyormı yaramıyormı sorusuna şöyle cevap bvereyim 11km ard arda dik yokuşlarla dolu olan olympostan adrasana bisikletle gittim geldim bacaklarımı balkon demirine asmayı düşünüyordum bir ölçek içtim ağrı mağrı kalmadı öyle bir tamir hızlı ve etkili tamir yapıyor. prolactaya laf eden çarpılır

8. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yine animaş serisinin erken olduğunu düşünmekle birlikte pump + Stak güzel kombine olur diyorum hatta bütçe müsaitse bu ikilinin yanına Aniaml Pak de alınabilir

Sayfayı Paylaş