Program

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Memanko8 tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Memanko8

Memanko8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler sa öncelikle. Şuan da vücut geliştirmeyle ilgileniyorum ve endomorph vücut tipine sahibim. Kilom 86,5 boyum 1.85.Göbek,simit,göğüs yani anlayacağınız vücudumun çoğu yeri yağlı.Bilinçsizce aldığım bir de Whey optimum protein var. Spor salonundayken ağır giriyordum 4 set şeklinde. Ama hocamın tavsiyesiyle az ağırlık çok tekrar bölümüne geçtim. yaklaşık 1 haftadır bunu uyguluyorum. Beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum ama elimde bir program yok. Bu da içine sinmiyo. Hocanın demesine göre 'az ağırlık çok tekrar' yağlarını parçalar ve fit bir görünümün olur dedi. Daha sonra ağır girmeye başlayıp proteine devam edebilirsin dedi. Herhangi bir kardiyo programım da yok. Salonda ki hoca ilgilenmez pek. şimdi gelelim konuya ; az ağırlık çok tekrar dediği gibi işe yarar mı? Ve bana yağlarımı yakabilecek kardiyo ve beslenme programı önerebilecek var mı? şimdiden eyvallah

2. quivalen

quivalen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ilk tavsiyem ya hocani degistir ya da onu artik dinleme.

Az agirlik cok tekrarla vucut parcalamak isteyen bi hocadan sana yarar gelmez.

3. Memanko8

Memanko8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Az ağırlık öok tekrar işe yaramaz mı?

4. xmarco

xmarco Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Silivri
    Benim düştüğüm hataya düşme derim.Bende ilk kilo verdim sonra çok pişman oldum.Şimdi az agırlık çok tekrar parçalar ama sadece yağları değil, beraberinde kaslarıda yıpratır.Şuan anladıgım kadarıyla fazla kas kütlende yok.O yüzden diyecegim şu ki kas kütleni arttır sonra parçalarsın.Yapabıldıgın maksimum ağırlıkla calıs.(yapabıldıgın dıyorum kı hareketleride düzgün yapasın)

Sayfayı Paylaş