Program Tavsiyesi (resim ekli)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NedenSeE tarafından 13 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NedenSeE

NedenSeE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1.77 boy 70 kiloyum yazdan önce 2.5 ay lık salon çalışması yapmıştım çoğu hareketleri yapmayı biliyorum fakat kendim için doğru program la çalışmak istiyorum bana program ve tavsiyelerinizle(beslenme,ideal kilo,antreman öncesi ve sonrası için) yardımcı olursanız çok sevinirim..

7 ay için salona yazıldım inş. güzel bir yol sizinde yardımınızla kat ederiz.

resimlerimi ekledim.

Ekli Dosyalar:

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence haftada 5 gün tek bölge çalış ör
    1.gün:göğüs
    2.gün:sırt
    3.gün:tricep,biceps
    4.gün:bacak,mide
    5.gün omuz
    ve bunlarda büyük kas grplarında 4 hareket 4 set küçük kasa gruplarında ise 3 hareket 3set şeklinde yapabilirsin antreman önce protein ve karbonhidrat karışımı bişeyler ye ör tavuk göğsü,makrnaveya pilav yada lor peyniri makarna şeklinde ant sonrası ise tüketebiliyosan whey protein yoksa yine pilav tavuk göğsü tüketebilirsin

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş