Program sıkıntısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bgtaylanbg tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bgtaylanbg

bgtaylanbg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Ben suan iki aydır spora gidiyorum ve 1 yıl önce filan da 3 ay gitmistim. 21 yasindayim. Spora başladığımdan beri 2 ayda gece gündüz günde belki dolu dolu 5-6 öğün yiyerek 9 kilo aldım ki ben hiç kilo alamayan biriydim .tabi bub9 kiloyu sadece kas olarak degil yanlarda ve karin bolgemde (gobek olarak gozukmese de) yag olarak aldim.ilk ay bitince aminoasit kullanmaya başladım. Şuan ikinci ayım bitti hala kullanıyorum. Şimdi size sormak istediğim şu. Böyle hunharca aldığım 9 kiloyu ve yanlarimdaki yaglanmayi nasıl bi programla bulk haline dönüştürebilirim. Umarım demek istediğimi anlatabilmisimdir. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    yaglanmayi nasıl bi programla bulk haline dönüştürebilirim

Bu cumleni anlamak mumkun degil.

Diyorsan ki daha az yaglanip kilo alayim, kalori alimini azaltip temiz seyler ye, fast food vsden uzak dur veya kisitla.

3. bgtaylanbg

bgtaylanbg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazdigimi bi daha okudum da anlatamamisim gerçekten :) demek istediğim şu. Benim suan kilom 70 boyum 1.76. O anlattığım halimle kilomu koruyup kaslanmam için nasıl bi beslenme ve çalışma programı önerirsiniz.

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Yaglandiginiza gore kaloriyi azaltmaniz lazim, antreman programi ise antreman bolumunde sabit basliklarda vs mevcut okumanizi tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş