Program önerinize ihtiyacım var lütfen yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yasin81 tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yasin81

yasin81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar.
    kafamda bir kaç soru var ve kendi başıma işin içinden çıkamadım size bir danışayım dedim :)

öncelikle şunu söyleyeyim yaklaşık 6 ayda 22 kilo vererek 100 kilodan 78e düştüm. şuan;
    boy : 1.80
    kilo: 78
    yaklaşık 2 aydır da fitness yapıyorum.
    lafı çok uzatmadan sadede geleyim benim vücut tipim orantısız belden altım daha kalın
    popom ve üst bacağım hala epey yağlı. tabi işin içinde genetik de var ancak bence bu
    yağlar eritilebilir benim inancım var kendime.
    spora haftada 4 gün gidebiliyorum okulumdan dolayı bana diyet ve fitness programı önerisi
    verirseniz çok memnun kalırım.

kardiyoyu sizce ne zamanlar nasıl yapayım ?
    diyetime nasıl yapayım ?
    protein tozu kullanmam saçma mı olur ? (3 haftadır ev arkadaşımla protein tozu kullanıyorum ama sadece omuz ve kollar günü 1 er ölçek)
    bacağım zaten kalın bacak günleri nasıl çalışmalıyım ? (ince bacaklar istiyorum artık çocukluktan beri bıktım böyle olmaktan)

lütfen birkaç dakikanızı ayırın işin içinden çıkamıyorum çok dert ettim kafama..

2. yasin81

yasin81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    güncel

3. eLvin

eLvin Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Bende yag yakmaya calisiyorum haftada 4 gun spordan once 40 dakika kardiyo yapiyorum diyet olarak low carb diyeti yapiyorum forumda ararsan bulabilirsin

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş