Profesyonel yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve xelynne14 tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xelynne14

xelynne14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba forum üyeleri boyum 1.70
    Bundan 5 ay önce 86 kiloydum kendi imkanlarım ile diyet ile birlikte koştum vs.. 3.5 ay gibi bir süreçte 70 kiloya düştüm bu süre zarfında kardiyo olarak sadece koştum şimdi vucudda yağların gittiğini hissediyorum forumda okudum sadece yağlar gitmez kastanda verirsin diye görmüştüm .şimdi tek sıkıntım 16 kilo verince göbek kısmındaki yağlar halen durmakta onlarında gitmesini istiyorum üniversite başlamadan göbek kısmınında eritmem lazım şimdi sizden ricam bir diyet proğramı hazırlayablirmiyiz karbon hidrat minumum seviyede yağların gidebileceği bir program yağlarla birlikte kastanda gidiceği için protein ağırlıklıda olabilir yani karın kısmının düz bir hal almasını istiyorum 2 ay sürem var evde kendi imkanlarımla nasıl bir antreman yapabilirim spor salonuna gitmek istemiyorum tek derdim göbek kısmının düz bir hal almasını istiyorum .Düz bir şekil alınca ağırlığa başlayacağım şimdi 3 adet resim atayım vucudum şekil almaya uygunmu sizce şimdiden teşekkür ederim yazıcağınız yorumlar için :)

Son düzenleme: 28 Temmuz 2015
  2. Alpaslan01__

Alpaslan01__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sanki lordoz var gibi ben öyle gördüm bir araştır

3. quivalen

quivalen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Neden agirlik calismaktan korkuyorsunuz?
    Vucut formunu koruyabilmeniz icin agirlik calismaktan daha iyi bir yontem gunumuz imkanlari ile mumkun degil.
    Kas kaybetmek istemiyorsan kaslarina bu mesaji sert sekilde anlayacaklari dilden vermen gerek. Yani eller biraz nasir tutmali.

4. berkerucar

berkerucar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Lordoz var gibi hocam bel fazla içerde

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. xelynne14

xelynne14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende farkettim ilerleyen zamanlarda ne gibi sıkıntı olabilir düzeltilebilir birşeymi

Sayfayı Paylaş