Powermass Gainer 7000

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Ry tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ry

Ry Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle herkese iyi forumlar. bugün bu ürünü aldım. fakat ben fitness ile ugrasmıyorum. 60 kiloyum ve bu ürünle 10 kilo almak istiyorum. fakat nasıll kullanıcam bir fikri olan varmı? yani, su ile mi, süt ile mi, günde ne kadar, yemekten önce mi sonra mı? bu arada günde düzensiz olarak barfix ve şınav çekmeye çalışıyorum. yardımlarınız için teşekkürler..

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanım bilgisi: 5 ölçek (170gr) ürün 500 ml süt ile karıştırılarak alınır. En iyi sonuç için, gündelik öğünlere ek olarak 1-2 porsiyon veya sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği şekilde alınır.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerine uygun olarak kullanılmalıdır.

Uyarı: 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim ve diyetisyen gözetiminde kullanabilirler.

kaynak: http://www.powerlife.com.tr/powermass-gainer-7000-cilek

başlık açmayı gerektirecek bir sorun değil bu.. üstünde de yazar.. eğer yazmıyorsa google da ürün ismini arat yeterli zaten..

Son düzenleme: 2 Mayıs 2012
  3. Ry

Ry Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kardeş o kadarına baktık herhalde, bana lazm olan ürünü kullanan var mı, ben 10 kilodan fazla almak istemiyorum. bide hergün yarım litre süt mü içecem? antremandan, yemekten önce mi sornra mı ne kadar ne zaman bunlar lazım bana.

4. Ry

Ry Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yardım edin lütfen.

5. Ry

Ry Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    5 öl.ek neredeyse 500 ml bardagın tamamını dolduruyor. imkansız yani 5 ölcek olması bir yanlıslık olmalı.

6. okeytoalberto

okeytoalberto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    antramndan önce ve sonraa 1 buçuk ölçek alman lazım 300 veya 400 gr süt yeterli

Sayfayı Paylaş