Powerbuilding Videolari..

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve TheUbereem tarafından 29 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    Bodybuildinglen Powerlifting karışımı antremanlar.
    çogu zaman bodybuilderler Powerlifting hareketleri yaptiklari zaman böyle manzaralar olusuyor.

ilk dakikasi iyi bu videonun:

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bu tip hareketlerin ben sacma oldugunu dusunuyorum. Crossfitten cikti herhalde bunlar. Bir hareketi yaparken o hareketteki stabilitr ve formu bozarak baska bir hareketle birlestirmek. Bunun mantigini anlamiyorum.

Lastik topun uzerinde overhead pressle squat yapan birini gordum salonda. Bunu gercekten gordugume yemin edebilirim. Tabii bunu yapabilmek icin dusuk agirlikla calisiyor. Burada amac stabilite kaslarini gelistirmek herhalde. Baska da bir amac gormuyorum.

2inci videodaki hareket ise sacmaliktan baska bir sey degil. Tamamen sov amacli. Bu sekilde antreman yapan birinin gosterecegi gelisim daha yavas olur. Ve eninde sonunda bari dusurup sakatlanir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    her 2 videodaki adamda zaten ağır steroid kürü var yoksa bu adamlarda kas yapabilecek zeka yok
    steroid kürü olmasa burdaki salondaki her hangi birinden hiç bir farkları kalmaz
    hatta sıradan bir bodycı powerlifterdan daha kötü olurlar

Dvrmchrky bunu beğendi.
  4. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    Bu videodaki birincisi Antoine Vailant IFBB pro kardi var.. ikinciside Bradley Martin en populär youtube BB lerden biri amerikada.
    Tamam videolari iyi degil, ama bu sporcularin normal kisilerden çok tecrübeleri var.

5. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    tek tecrübeleri var oda kalçalarındaki testosteron iğneleri
    bu adamlar nasıl çalışırlarsa çalışsın o vücut anabolizanın etkisi sayesinde büyüme gösteriyor
    tecrübeyle falan alakalı bir şey değil
    aynı iğneleri ben yaptırsam bende ifbb pro olurum hatta daha sağlam olurum
    işte örneği hiç bir hareket yapma imkanı olmayan hayvanlara verilen anabolizan iğnenin sonucu
    hayvan olduğu yerde kas yapıyor
    ifbb pro falan hikaye o iğne olmasa bir halt yapamazlar
    [​IMG] [​IMG]

6. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Bu adamlar gibi ilac kullanan o kadar insan varken bu adamlarin basarisini steroide baglayamazsin. Hadi kullan bakalim bradley in kaldirdigi kadar squat deadlift yaoabiliyor musun? Herkesin doping kullandigi bir cevrede dopingli oldugu icin birinin basarili oldugunu iddia etmek pek de dogru degil acikcasi.

7. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    onlar ilaç kullanmayı bilmiyordur kür nasıl yapılır onu bilmediği için olmuyordur
    anabolizan kullanan vücut büyümek zorundadır hayvanlar üzerindeki bilimsel çalışmalar ortadadır
    ben ilaç kullanmadığım ve ciddi anlamda ilgilenmediğim halde 200 kg deadlift yapabiliyorum ilaç alsam 300 ün üzerine çok rahat çıkar
    bu adamlar ekstra işler yapmıyorlar özel bir yetenekleri yok,Türkiye de de ifbb pro kapasitesinde bir sürü ilaçlı insan var bunları takip ederek kendinize hayrınız olmaz söyleyeyim

Sayfayı Paylaş