Power System L-Carnitine 2700 mg x 20 ampul

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Fzz007 tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

52,6%
  2. Orta karar

34,5%
  3. Başarısız

12,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanan arkadaşlar yarısını mı içiyorsunuz yoksa tamamını mı?

2. chaichen

chaichen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    zonguldak
    tamamı nı içiyorum şimdilik sıkıntı yok

3. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben ara sıra alıyorum iyi terletiyor başarılı bir ürün fakat kg verdirmedi bana

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ara sıra aldığın için olmasın ? düzenli bir diyet ile beraber kullandığında işe yaradığını göreceksinizdir.

5. Karagöz

Karagöz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynı zamanda başka takviyelerim olduğu için vücuduma yüklenmek istemiyorum. oxyelite in sonuçlarını bekliyorum arada kullanmamın sebebi ise sadece kardiyo yaptığım günler kullanmam. her spor yaptığımda kullanmıyorum.

6. METZ__

METZ__ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşım eğer sıvı ise spordan 20 dakika önce bir 3000 lik içebilirsin. Fakat L-carnitine'in yararını en çok ; 30 dakikadan fazla kardiyolarda görürsün. 40 dakika koşu bandı,40 dakika eliptik yaparsan,3000 mg l-carnitine deli gibi terletir. Fazlasını da alma.çünkü vücudun günlük ihtiyacı en fazla 3000. ondan fazlası yağa dönüşür.ayrıca spor yapmadığın zamanlardada alma.yağa dönüşür yine.

7. nevermind34

nevermind34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    piyasada bulabileceginiz en iyi l-carnitine ürünüdür bence.. fiyat+icerik olarak oldukca memnun kaldım yaklasık 1 aylık kullanımım boyunca. spora baslamadan 15 dk önce yada hemen baslarkende alabilirsiniz 10 dklık kosu bandında ısınma sürecimde vücüda yayılıyordu ve asıl yogun cardio baslayınca cayır cayır etkiyi hissediyorsunuz.

suyla karıstırmaya gerek yok dikin kafanıza yanlız keskin limoni tadı hassas bir mideniz varsa yakabilir. o yuzden bazen talcid kullandıgımda olmustur.

8. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar carnitin zaten vücudumuzun ürettiği bir aminoasit ancak 30gr proteinden 1gr carnitin üretildiği için çok değerlidir ve vücuda gerekli kısmı üretilemez. yani korkmadan kullanılabilir.. mesela ben bu ürünü düzenli olarak spor öncesi kullanıyorum daha önceden de bir l carnitin geçmişim olduğum için tablet ve kapsüllere karşı önyargılı idim ve kana karışması daha kısa sürede ve dengeli bir şekilde gerçekleşen sıvı carnitini tercih ettim. bu marka fazla bilinmese de süper etkili, özellikle kardiyo sırasında vücut ısısı artarken kalp atım değerleri oldukça stabil kalıyor ve bu da carnitinin etkili bir şekilde çalıştığını gösteriyor. elbette tek gösterge terleme değil, spor sonrası toparlanma için kanda belirli düzeyde carnitin ve vitamin C olması hücre yenilenmesinde glutamine yardımcı ve daha hızlı bir yenilenme imkanı da sağlar. neyse lafı çok uzatmayayım.. Bu arada kendim tıp doktoru olduğum için analizini bile yaptım ve tavsiye ederim. daha etkili bir sonuç için ben CLA ile birlikte kullanıyorum.. herkese iyi sporlar..

AngryHun, kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  9. sabrewolf

sabrewolf Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    Ankara
    bende bu ürünü kullanıyorum ve oldukça etkili...

kiss bunu beğendi.
  10. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar şuan elimde bsn nitrix 180 tablet +Gaspari Nutrition Aminomx8000 350 tablet + Nitrotech muschle tech protein + powersystem L-carnitin 3000 mg 20x var göbekde az da olsa yağ var fakat kilolu göstermiyor alt göğüs de yağ problemi var üst semsert :) 2.5 yıldır düzenli vücut geliştirme yapıyorum tabi yaz tatilinde fln saldık sağ kol 42 cm hafifden damar var sıkınca baya belli oluyor sol kol 41cm damarsız sıkınca belirtisi bile yok damarlanmak ve alt göğüs den yağ atmak istiyorum bu ürünleri nasıl kullanmamı tercih edersiniz

11. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    2700mg fazla gelmesin ? ben pek görmüyorum genelde 1000-1500 oluyorbench_O

12. jokercan

jokercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    l-carnitin 3000

merhaba.
    bu ürünü 1 ay kullandım. bir kutu bitirdim. l-carnitinler içinde en iyisi diyebilirim. bundan önce hardline ın l-carnitinini kullanmıştım. power system kaliteli bir alman markası. ama üründen memnun kaldınmı diye sorarsanız hayır. istediğim sonuca ulaşamadım malasef. şimdi animal cuts aldım ve onu deniyorum. eğer belli bir kas seviyesine sahipseniz ve biran önce baklava çıkarmak istiyorsanız anımal cuts öneririm. power system l-carnitin 2700 mg ürünün 1 ayda yaptığını 3 günde yapıyor. bence bu ürüne 100 lira vericeğinize, animal cuts a 140 lira verin.

13. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    L carnitin tek başina bir işe yaramiyor açikcasi. O yuzden kompleks ürünler kullanmak daha mantikli .ancak çoğu ürünün yağ yakmaktan çok diüretik etki gösterdiğide çok açik.

1 kişi bunu beğeniyor.
  14. burak81

burak81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hergün 30 dakikalık cardio yapıyorum o da yürüyüş bana önerebileceğiniz bir yağ yakıcı var mı?

15. brhmcr

brhmcr Guest

Yağ yakıcıya gerek yok beslenmeni düzgün tut, başarıya ulaşırsın.

16. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    Ben 3000 mg ini kullanmaya başladım. Bu hafta 3 gun spor oncesi aldim ama henuz bir etkisini goremedim. Sanirim zamana ihtiyacim var. 17 ampul kaldi bakalim ne zaman tesir edecek.

17. ByFatiq

ByFatiq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhb Arkadaşlar ben spora 2 ay gitmiştim kilom 85den 78 e düştü. Bir kaç ay ara verdim ve tekrar kilo aldım 85e çıktı l-carnitine ile başlamam doğru mu sizce? yoksa 1 ay sonra filan mı kullanmalıyım... ve önerdiğiniz bi marka varmıdır? Bu arada Boy 1.75

18. ethem

ethem Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bnde öncesinde spor yapmıstım ben yeniden baslayınca direk basladıgım gıbı kullanmıstım power system cok guzel enerji verıor veguzel terletıor ben önerlrlm tek kullandıgım yag yakıcı olmasına karsın guzel bır urun bence

19. iCantGetNoSleep

iCantGetNoSleep Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürün oldukça etkili, sağlam bir cardio ya da sıkı bir idman ile çok iyi etkiler elde edebilirsiniz ancak arkadaşlar spor yapmadan bunu kullansam işe yararmı tarzı sorulardan vazgeçin hiçbir supp idman yapmadığınız sürece işe yaramaz bu ürünü kullanıp idman yapmazsanız yarım saat 45 dk sonra soğuk soğuk terlemeye başlarsınız ishal riskide devreye girebilir.

20. toro

toro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ankara amerikan pazarındakiler limonlu su aman dıkkat. kanıtlayabılecgım bır durum degıl ama kanıtlamak isteyen gidip ordan alsın bı de ıstanbuldan bır yerden alsın tat farkını gorecek

Sayfayı Paylaş