PITTBULL SATIYORUM

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve DEXTER JACKSON tarafından 7 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    PITTBULL köpek satiyorum. Almanyadan satis bu. Arkadaslar almanyada Pittbull köpek 900 eurodan baslar 1200 euroya cikar. Ben yavru Pittbull köpek besleyip satiyorum. Isteyen varsa köpegin tanesini 700Euro ya satarim. Yakinda kangal köpek ciftligi kuracam.

ALMANYA-FRANSA-HOLLANDA-DANIMARKA-BELCIKA ülkelerinde yasayipda almak isteyen varsa söylesin. türkiyeden almak isteyenler gümrük parasi ödemek zorundalar. Türkiyedekilere biraz indirim yapariz ;)

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    abı zaten turkıyede anne baba secerelı kopek yaprularını 300 den baslıyo 500 e kadar cıkıyo kan kopekler daha cok para edıyo senın ısın zor yanı ordan buraya satmak ancak rengı falan cok super olcak babası kan olcak hastası verıcek o parayı bende asıgım bu kopeklere yaza dogru alıcam bır tane kendıme annemı kandırsam sımdı alcamda:D

3. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    emrah ciddimisin? ben cok sordum Tr de köpekleride gösterdim de 3 kisiye sattiydim adamlar yalvariyordu valla.
    Yani dedigin gibiyse satamayiz.

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Zamanında bende alcaktım Pitbull da annem caydırdıydı sonra boxer aldım şu an 5.5 yaşında olması lazım.Aslında forumda bi başlık açılsa ya herkes böle ewcil haywanının falan resmini koysa eğlenceli olur :D

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu fiyatlar biraz yükse Dexter :)
    Danimarkadakiler Polonyadan getirtiyorlar, Pitbull´larin Danimarkada yasak olmasina ragmen benzeri köpek cinsi olan amstaff olarak belge alip getiriyorlar.

Kangallar eline gecince bana haber verirsen sevinirim.

6. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    ya ne pitbull u birakin o it i :D :D :D
    bizim aslanlar gibi kangal larimiz var
    bizim ev musayit olsa alacam ama malesef :D :D
    genede kangallar eline felan gecince bi haber ver

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Despo maf ettin ortaligi yaws :D Insan nerden alindigini söylermi?
    Bende Polonyada ciftlik satin aldim pittbull yetistirip satiyorum. 4 ayri renkte pittbullarimiz var. Bu ticarete girdim.
    Izzet kangal cok güclü köpek ama pittbull köpeginde sansi olmuyor cok kez kavga ettiler gözümle gördüm hehe. Bu arada kangal satamiyorum cünkü alan yok.

8. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Telafi olarak Danimarkada, kangal pesinde olan cok türk oldugunu söyleyebilirim :) (sonucta cogu sivasli :) )

9. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    dexter dedıgım gıbı benım cok abım var pitbull ısı yapan ıstersen msn adresımı ekle aksam konusturum senı onlarla onlarda bazen 1000euro verıp dısardan kopek getıtrıyolar ama kan oluyo kopekler anne baba saglam yanı hıc yenılgısı olmuyan kopeklere verıyolar turkıyedede kan kopekler dedıgım gıbı en pahalısı 750 ytl bu arada sıvas kangalı falan bos ıs ugrsamaya degmez burda amerıkan pittbull terrierden bahsedıyoruz ılgınızı cekerım kangal falan yalan yanı :D

10. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Her zaman ulasamadigin seyin pesinde kosarsin. Paran olur Muscle tech yerine bir ucuz marka ürün alirsin, paran olmaz muscle tech ürünü alirsin. Uzun lafin kisasi burada pitbull bulmak kolay, kangal ise imkansiz gibi bisey.

11. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kangal daha karizma be abi :)

12. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Valla kangal köpegini seviyorum sevmesine de avrupada seven yok:) Sahsen 2 sene önce 6 kangal getirdim ama ancak 2 tane sattim koca bir senede. Ben normalde 3 ayda 15 köpek satiyorum. Simdi karisik cinsleri seviyorlar. Ciftlestiriyoruz ve satiyoruz. Ama arkadaslar sunu söyliyim ki pittbull köpekten dost olunmaz. Tamamen sapitmis hayvan. Daha yavruyken bile afedersin sahibine cinsel tacizde bulunuyor :lol: yani birisinin pacasina yapisiyor. Köpegin genetiginde sapiklik var. Kangal köpegi sahibine cok sadik ve dürüst hayvan. Sahibi dövse bile sesini cikartmaz susar ve oturur. Herkese saldirabilir sahibini cabuk korur ve sahibinin sözünün dinler. Yani ölecegini bilse bile sahibini korur. Birde acayip güclü hayvanlar. Sahsen 10 tane pittbulu devirir. Ama pittbullun agzi felaket. Iste pittbul ondan kangali yeniyor. Ben bir yozgatli ve bir nevsehirli vatandasa kangal satmistim. Adamlar öyle memnunku yani bana sürekli yag cekici mesajlar atiyorlar .

13. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Safkan kangalsa eğer affetmez pittbull felan dinlemez kırar belini ben de şahit oldum böyle bir kapışmaya pittbull un beli kırılmıştı iki büklüm olmuştu hayvan.

14. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    boxer haklisin bak buna birsey diyemem. Ama bak söyle bir durum var. Simdi kavgaci pittbul diyorlar burda. Yani vahsi yetistiriliyor. Onlarin önüne kangal hic gecemiyor. neden dersen anlatayim. Pittbullar kangaldan cok cok hizli ve egitimli kavgaci pittbullar hedefini hemen biliyor yani hedef hizli hareket ederek bogaza sarilmak. Bogaza sarilan ve isiran bir pittbull öylece bogazinda yapisik kalir. Agzi kitlenir. Onu acmak icin ancak cilingirci cagiracan :D Kangal bu durumda hic bir sey yapamiyor.

Aman neyse arkadaslar. Konumuz pittbull ile kangal kavgasi degil :lol:

Ben köpek yetistirici ve saticiyim. Sahsen müsteri ariyorum ve satiyorum. Ilgililere duyurulur. Yakinda bununla ilgili site kuracam ve ileride ilgili olanlara linki veririz. Ben konuyu actim ve cevabimi aldim simdilik :D

15. Dratogy

Dratogy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    is arayici ^^
    Yer:
    Istanbul
    vahşet yakışmıyor

Durun yahu ne oluyoruz beli kırılan boğazına sarılan falan gerçekten çok üzüldüm gördüğüme açıkçası bu tür yazıları :cry: bence hayvan dövüşleri insanlık ayıbından rezaletinden başka birşey değil kanımca.. Tekrar konuya dönecek olursak merak ettiğim şey Türkiye' de pitbull yasaklanmamış mıydı? :? :?:

16. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Re: vahşet yakışmıyor

Evet yasak. Dünyanın birçok yerinde yasak diye biliyorum.

17. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    Re: vahşet yakışmıyor

bu arada bız haynva dovuslerıne zaten karsıyıs sadece guc manasında oyle kıyaslıyoz umarım anlamısdır pıtbull beslemen dunyada yasak landı turkıyedede full yasak ama dıger ulkerelrde tasmalı falan gezdırebılıyosun

18. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    dünyada yasaklanmadi. Avrupada bir kac ülkede tamamen yasak onun haricinde pittbull ancak agizlik takilip sokaga cikariliyor yoksa cok agir ceza veriliyor. agizlik ile hayvan isiramiyor. Tr de kayitlara yasak diye gecti ama ilginen yok bu konuda.

19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Aslında her kangal iyi değildir bende sivaslıyım ve bi tarafım kangal biraz bahsedeyim

bazı yerlerde kangal verdır güvenlikçi olarak ve siz gördüğünüzde kangal dersiniz bu gerçek kangaldır fakat nasıl insanlarda doğuştan bir genetik yapı var ise kimi hiç çalışmadan üçgen kimi çalışarak dahi olamıyorsa kangallarda ve hayvanlardada böyledir şu aralar kangal satışı durmuştur sebebi azaldığı için

çoğu kişinin elinde bulunan kangal süzme dedğimiz tiptir yani genetik olarak yetersiz fakat sahibine çok iri geldiği için sorun yoktur

birde sırım dediğimiz kangal tipi vardır fakat buda 200 ila 500 yavrudan birtane çıkar eğer iyi bakılırsa işte o seçilen kangal çok dehşettir diğer kangallar yanında yavrusu gibi kalır çok güçlü ve çok ağırdır
    doğumlarda iri yapıda olmayan yavru yoksa sağa sola verilir ve kişilerde kangal var derler fakat gerçek kangalları şöyle örnek verebilirim mr olimpiada yarışanlar gibi :)

20. hasan55

hasan55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizim burda vardi biatne arkadasin cok baba biseydi

benim boyumu geciyordu 8)

cok baba bir köpek

Sayfayı Paylaş