Pitbull bebeğe tecavüz etti!..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve [Zafer] tarafından 15 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. java

java Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    karasan mendel bezelye ile uğraştı köpekler ile değil.... helede insana saldımasını engellemek için sağlam psikoloji isteyen bir dövüş ırkı üzerine değil...... bırak köpeği o adam bezelye ile uğraştı.....bak bakalım adenin timin guanın citozin kaç yılında bulundu???? genetik budur.... çaprazlama genetik değildir.......... lütfen yazmış olmak için yazmıyalım :)

herkese saygılr :)

2. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    dunyada neden dıyer köpekler suna saldırdı yada su kısıyı öldurdu denmıyor da pıtbull denılıyor bu köpeklere guvenıcegıme kaslarıma guvenırım daha herzaman

3. java

java Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    brookly35

almanyada rottweiler doberman vakaları bitmez...... amerikada dogo argentino olaylarıda diz boyu.......türkiyede german shapherd saldırılarıda ölen çocuklar oldu yani her ırktan çok olay war.......bull terrier ,stafforshire terrier,american stafforshire terrier keza hep vukuatlı ırklar ...... yani pitbull sadece extra medyatik........ olay bundan ibaret......mastiff ırklarına girmiyorum bile

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Alla alla, demek Mendel aslında genetiğe katkı yapmamış, Çaprazcı Mendel diyelim biz ona, genetiğin babası değil.
    Genetiğin anlamını bir araştır, genel kültür olur senin için...

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen kisisel saldirilardan kacinalim.

6. java

java Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    karasan

sana bi soru adenin, timin, guanin, citozin, kaç yılında bulundu ???????

benim biyolojiden projeleim war :) sen bana bi şey öğretemezsin bu çaprazlama işleri ile ilgili......... helde bu köpek türleri hakkında yanıma yanaşamazın bilgi olarak :)

mendel sadece farklı türleri çaprazlıyarak melez türler elde edilebileceğini kanıtladı o kadar...... mendel adenini guanini citozini timini bulmadı.......

her halde koyun dolly i kopyalarlarken araya bezelye genleride eklediler :D

sence bir koyunun nasıl tıpa tıp aynsı yapıldı bunu bana mendel mantığı ile açıklarmısın ??????? lütfen

Sayfayı Paylaş