Pes edicem artık göbekteki yağ gitmiyor arkadaş

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BerkayUsta tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BerkayUsta

BerkayUsta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben çocukken hep asosyal, bilgisayar başında oturan, sürekli abur cubur fast food tüketen bir çocuktum.Hareket ve sporada dair hiç birşeyim yoktu.Bol bol uyurdum.Göbek olsun,göğüs olsun,yüz olsun hep yağlıydı.Bu yıl Ağustos sonu karar verdim. 72 Kiloydum yağlarımı eritip vücut yapacaktım.Eylülde başladım.
    Gerçekten kilo verdim kas ta gitti tabi yağ da.72'den 60 kiloya düştüm.Kardiyosuz verdim kiloları diyet ile,aynı zamanda ağırlık çalıştım ama beslenmem çok kötüydü ilk 2 ay sonra düzene soktum.
    Boyum 1.80 , yaş 16 şuanda kilom 59, kas seviyesi olarak kollar ve göğüsler belirginleşti birşeyler var.Karın kaslarım da hafif hafif belli olmaya başlıyor.

Yağ oranım %11 e kadar düştü arkadaşlar, 2 hafta önce ölçtürdüm.Kilom düştü 57 yebildiğiniz bi deri bi kemik kalmıştım.Şuan biraz toparladım yağsız olarak 2 kilo aldım 59 oldum.Yağ oranım sabit %11.Anlayacağınız her şeyi yaptım daha ne yapayım? Göbek falan kalmadı ama karın kaslarını engelleyen bi tabaka var gitmiyor napıcam ben?
    Sıkınca hala ele gelen bi deri parçası var. Sarkma mı diye düşünüyorum ama ne kadar olabilir ki? Karın kaslarımı nasıl belli edicem bu deri altı yağlar nasıl gidecek arkadaşlar?

Yardım edin vericek kilo falan kalmadı artık çok zayıfladım ne yapmalıyım?

2. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Hocam sen çalışmalara devam et karın kasları çıkınca o emin ol bastıracaktır.
    Ettir yağ değildir %11 yağ oranın var sen kas çalıştıkça o düzelecektir.

3. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    60 kiloda %11 yağ nasıl oluyor anlam veremedim imkansızdır bu kadar söyliyim tanita veya kaliper ile tekrardan ölç bi bakalım yada suyu tam atamamışsın vucuttan.

4. BerkayUsta

BerkayUsta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Suyu Nasıl atabilirim dostum? Tuzsuz yiyorum .

5. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Karbonhidratı düşür veya kiraz sapını kaynat her gün iç ama karbonhidratda düşmesi lazım şar şur gidersin tuvalete suyuda çoğalt.:)

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    göbekteki yağ değil sudur tahminimce

Sayfayı Paylaş