Performans arttırıcı (Yardımcı olurmusunuz?)

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Gamzenur tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gamzenur

Gamzenur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Voleybol ile uğraşıyorum. Bir arkadaşımın c4 cellucor adlı bir proteini bana hediye olarak almasıyla başladı herşey, bu şey gerçekten inanılmaz kollarda karıncalanma gibi bir etki bırakıyor ve antremanda resmen beni uçuruyor olmadığım bir sporcu oluyorum diyebilirim.

Bu c4 cellucor'dan başka antreman öncesi performans arttırıcılarında olduğunu gördüm. Bunların hangisi en iyisi? Yani 1.sırada hangisi var? Daima en iyisini isterim. En iyi antreman öncesi performans arttırıcı hangisi acaba? Lütfen yardımcı olun, çok teşekkür ederim.

2. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikle kullandiginiz urun protein degil, performans arttirici bir urun. Ben cellucor c4, weider nosx10, bsn noxplode 2.0 kullandim. Hepsinden de iyi verim aldim. Mp assault, vpx shotgun, jack3d, universal nox3 ve benzeri urunlerde var. Kullanan arkadaslar daha aciklayici yorum yapacaktir. Ama kullanmakta oldugunuz c4 zaten en iyilerinden. Bsn noxplode deneyebilirsiniz o da etkiliydi ancak cok ahim sahim bir fark yaratmayacaktir. Biri bulunamadigi zaman digeri alinabilir. Urunu kullandikca vucut alistigi icin etkisi giderek azalacaktir. Bunun icin 1 ay kullandiktan sonra en az 15 gun ara vermelisiniz. Kolay gelsin.

Gamzenur bunu beğendi.
  3. Gamzenur

Gamzenur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım, çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ancak c4 ürününe benzer bir performans arttırıcı ve ondan daha iyi olduğunu iddia eden beyler varsa tavsiyelerini bekliyorum.

4. zeugma27

zeugma27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bsn noxplode dene

Sayfayı Paylaş