Perfect Nutrition - Super Stuff

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

 1. Çok iyi

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. Orta karar

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Başarısız

  oy sayısı 1
  100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. yalnızkovboy_89
  Offline

  yalnızkovboy_89 Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  921
  Beğenileri:
  382
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Endüstriyel Otomasyon
  Yer:
  İstanbul
  Super Stuff
  Super Stuff Tri-Complex,Perfect Nutrition'ın başlıca ürünlerindendir. Özellikle sporcular için en son bilimsel beslenme bilgileri uyarınca geliştirilmiştir. Yüksek protein kaynağı olarak çabuk emilebilen, iyon değişimi yapılmış, yüksek filtrasyondan geçirilmiş peynir altı suyu proteini; enerji kaynağı olarak mikro ince creatin monohidrat; kısa ve uzun zincirli karbonhidratlar; L-Glutamin amino asidi; magnezyum,B vitamini kompleksleri,C vitamini,E vitamini ve folik asit gibi mineral ve vitaminlerden meydana gelen özel bir karışımdır. Bir proteinin biyolojik değeri ne kadar yüksek ise vücut tarafından o kadar verimli kullanılır.Kısacası protein kaynağının kalitesini ifade eder.Formulüze edersek BD=(tutulan nitrojen/emilen nitrojen)100. Vücutta eğer pozitif nitrojen dengesi oluşmazsa protein sentezi de gerçekleşemez.Yapılan araştırmalar göstermiştir ki protein tüketimi arttıkça nitrojen dengesi pozitife dönmektedir.Tüm temel amino asitleri içeren peynir altı suyu proteini,kas sisteminin gereksinimini optimum seviyede karşılayarak antrenman esnasında ve sonrasında kas gelişimini sağlar,kas kaybını önler, doku yenilenmesini ve gelişmesini hızlandırır. Creatin, her kas hücresinde bulunan creatinfosfat deposunu arttırır, ani ve yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılama amacıyla ATP'nin üretimine yardımcı olur,bu sayede fiziksel güç ve enerji verir. Glutamin, yoğun antrenman sırasında etkiye uğrayan glutamin seviyesinin tekrar yükselmesini sağlar,hücreleri hızla bölerek kas gelişimini hızlandırır, yapılanmayı sağlar kas dokusunu korur. Ayrıca bu özel karışım vücudun sağlıklı gelişimi, sindirim fonksiyonları, enfeksiyonlara karşı bağışıklık kazanması açısından oldukça gerekli olan ve bununla beraber vücudumuzun karbonhidrat, yağ ve proteini kullanmasını sağlayan vitaminlerden B,C ve E vitaminlerini karşılar. Proteinlerin kana karışmasını, kasların ve sinirlerin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayan magnezyum mineralini tedarik eder. Hücre oluşumunu sağlayan, eksikliğinde kanser, kansızlık ve özürlü bebek doğumu riski oluşan folik asidi karşılar.

  Kullanım Bilgisi: 50 g (3 yemek kaşığı dolusu) ürünü süt,su veya meyve suyu ile çözeltiniz ve hemen tüketiniz..Bir kez antrenmandan hemen sonra olmak üzere yemek aralarında günde 2-3 kez tüketiniz.

   
  Son düzenleyen: Moderatör: 23 Aralık 2012
 2. yalnızkovboy_89
  Offline

  yalnızkovboy_89 Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  921
  Beğenileri:
  382
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Endüstriyel Otomasyon
  Yer:
  İstanbul
  Arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum,kullanmış bulunan arkadaşlar yorumlarını yazıp-ürün hakkında fikir verirlerse sevinirim...
   
 3. cumhur1991
  Offline

  cumhur1991 Üye

  Katılım:
  31 Mart 2015
  Mesajlar:
  3
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bay
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  upppppppppp
   

Sayfayı Paylaş