Penis agrısı ve ereksiyon sorunu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve eneskoc22 tarafından 26 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eneskoc22

eneskoc22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bilenlerden yardım istiyorum lütfen. arkadaşlar benim 2 aydan beri sertleşme sorunum var yani eskiden herşeye uyarılıyorken şimdi Elimle bile koruyamıyorum. 2 ay evvel alt karın için barfiks demirine asılıp ayagıma agırlık koyup hareketi yapmamla başladı, Hareketi bitirdiğimde Penisimin uyuştugunu gördüm, Bu olaydan Sonra her alt karın ve diger squat gibi hareketlerde Penisimde zonklama agrı hissediyorum. Zaman zaman testislerde de oluyor bu, Ürolojiye gittim Kan ve idrar tahlili bişey yok psikolojik dedi, Ama ben öyle düşünmüyorum, Sinirlerime zarar vermiş olabilir miyim? testis ve Makat arasında sertlik ve batma da var. 21 yaşındayım şeker diabet vb bişey yok Damarsal bir rahatsızlık olmaz bence hareketleri yaparken nefes alıp vermeye dikkat etmiyorum bu yapar mı böyle bişey, Burada yeniyim yardımınızı bekliyorum, teşekkürler

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    İlk kez duyuyorum, şaşırdım. İşinde uzman bir jinekolog hekimine gözükmelisiniz vakit kaybetmeden. İyi bir doktor olsun

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. eneskoc22

eneskoc22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürolojiye gidiyorum yarın, psikolojik deyip durdular, yarın özele gideceğim

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Her doktor işin ehli olamıyor, bahsettiğine göre ortada bir problem var, psikolojik olduğu kesin kanıt olursa bir psikologtan yardım almaktan çekinmeyin, ereksiyon olamama her erkeğin başına gelen bir durumdur, beni şüphelendiren ağrı ve batma yaşaman

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. eneskoc22

eneskoc22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet, Zorlama yapınca Penisim uyuşuyor, Sebebi bu olabilir mi

6. Hydr0gen

Hydr0gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hersey spor yüzünden olucak diye bi kaide yok, önceki cinsel birleşininden bel sogukluguda kapmış olabilirsin. Ürolojide testlerde çıkmayan gizli clamidia tarzı bişeyde olabilir. Daha detaylı test yaptır

7. eneskoc22

eneskoc22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cinsel ilişkim olmadı o sıralarda, antreman esnasında uyuştu, nefes tutarak yaptıgımız için sinirler hasar görmüş olabilir mi

Sayfayı Paylaş